10 mobilnych aplikacji bankowych z możliwością kredytu online

Aby móc zaciągnąć kredyt w aplikacji mobilnej, trzeba mieć najczęściej otwarte konto osobiste w tym samym banku. Na tej podstawie banki ocenić mogą naszą zdolność kredytową. Dopiero po tym procesie bank może zaproponować kredyt gotówkowy czy też odmówić jego udzielenia.

Wzięcie kredytu nie musi się wiązać obecnie z odwiedzinami w banku oraz złożenia wniosku papierowego. Nowoczesne technologie sprawiają, że usługi zarówno bankowe jak i także pozabankowe, w tym udzielanie pożyczek i kredytów, przenoszą się do internetowej sfery.

Poniżej znajduje się dziesięć aplikacji mobilnych bankowych, w których zaciągnąć można kredyt gotówkowy online.

Czym są mobilne aplikacje banków?

Większość klientów banków, bankowość internetową traktuje jako naturalny kanał dostępu do swojego osobistego rachunku oraz usług bankowych. Ułatwia bardzo szybkie kontaktowanie się z bankiem, pozwala na wykonywanie przelewów online czy też poleceń zapłaty. Konkurencją, a może raczej uzupełnieniem internetowej bankowości, jest bankowość mobilna.

Możemy powiedzieć, że aplikacje mobilne banków są niczym innym, jak oprogramowanie, które służy do przeprowadzania finansowych operacji na swoim bankowym koncie, w banku wybranym, bez konieczności włączania komputera lub odwiedzania fizycznego oddziału bankowego. Mobilną aplikację banku ściągać można na smartfona ze sklepu ze wszystkimi aplikacjami lub też ze strony własnego banku.

Zanim pobierzemy aplikację, wybrać należy system operacyjny. Po ściągnięciu jak i także zainstalowaniu programu klient poproszony zostanie o jego aktywację oraz przypisanie numeru PIN, który służył będzie nam do logowania na nasze bankowe konto.

Aplikacja mobilna danego banku zwykle w bardzo prosty oraz intuicyjny sposób pozwala na zarządzanie kontem oraz wykonywaniem na nim operacji różnego rodzaju. W aplikacji bankowe sprawdzić można stan swojego konta, historię operacji, wykonywać przelewy, a także otworzyć lokatę, kupić ubezpieczenie czy też zaciągnąć kredyt gotówkowy.

Jakie banki umożliwiają zaciąganie pożyczek lub kredytów w aplikacjach mobilnych?

Istnieje przynajmniej kilka banków, które przy pośrednictwie aplikacji udostępnianych oferują swoim klientom kredyty. Przedstawiamy poniżej przykłady bankowych aplikacji, dzięki którym klient skorzystać może w sposób mobilny z oferty kredytowej.

Kredyt gotówkowy w mobilnej aplikacji mBanku

Aplikacja mBank PL pozwala nam na korzystanie z konta oraz zarządzanie nim. W programie jest także dostępny szybki kredyt, a więc propozycja przygotowana w sposób indywidualny dla każdego klienta. W aplikacji mBanku możemy korzystać z bardzo bogatej kredytowej oferty.

Aplikacja IKO PKO BP

Bank PKO BP udostępnia swoim klientom, którzy założone mają w nim bankowe konto, aplikację IKO. W tym programie zaciągnąć możemy szybką pożyczkę przez telefon. Wystarczy, że wykonamy kilka bardzo prostych kroków.

Kredyt w aplikacji mobilnej Santander Mobile

W mobilnej aplikacja banku Santander, możemy wnioskować o kredyt gotówkowy online. Jego parametry podstawowe prezentują się następująco:

  • liczba rat 3-120,
  • RRSO 13,97 procent,
  • wniosek zawsze dostępny,
  • pieniądze po minucie na koncie od złożenia wniosku,
  • kwota kredytu od 500 do 100 000 złotych.

Pożyczka i kredyt gotówkowy w aplikacji Millennium

Aplikacja Millennium Banku pozwala nam na uzyskanie pożyczki gotówkowej oraz na podwyższenie limitu na karcie kredytowej.

Kredyt w Moje ING Mobile

Aplikacja Moje ING Mobile jest programem, który pozwala na uzyskanie dostępu do wszelkich funkcji internetowej bankowości.

Pozostałe aplikacje

Jeśli chodzi o inne banki, to także mamy w nich możliwość zaciągnięcia kredytu. Wymienić tutaj możemy aplikację Alior Mobile z banku Alior Bank, Pekao PeoPay oraz aplikację mobilną Getin Mobile. Aplikacji tych jest cała masa. Jak widać klienci banków mają w dzisiejszych czasach ułatwione wzięcie kredytu. Jako klienci powinniśmy to docenić, że wzięcie kredytu gotówkowego nigdy nie było takie proste.

 

Show More

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *