Airdrop Morpher – Odbierz 120 zł za darmo w 3 krokach

W artykule tym opiszemy airdrop Morpher, dzięki któremu można odebrać ekwiwalent w kwocie 30 USD. Projekt ten ma na celu zbudowanie handlowej platformy oraz jest wspierany między innymi chociażby przez fundusz VC miliardera – Tima Drapera.

Czym jest airdrop?

Airdropy w branży kryptowalutowej to marketingowe akcje, w których społeczność uzyskuje „darmowe” kryptowalut. A dlaczego „darmowe”? Chodzi o to, że nie zyskujemy ich całkowicie za darmo, a w zamian za wykonanie prostych zadań. Chodzi o polubienia czy też udostępnienia posta. Airdrop oznacza nic innego jak możliwość zarobienia kryptowalut za zaangażowanie czasowe i bez ryzykowania swoim kapitałem.

Czym jest Morpher?

Morpher z kolei jest projektem handlowej platformy o opłatach zerowych oraz o płynności nieograniczonej oparta na łańcuchu bloków Ethereum.

Morpher nie korzysta kompletnie z pośredników. Zamiast integrować aktywa cyfrowe z istniejącymi giełdami, funduszami i brokerami, użytkownicy obstawiają właśnie tokeny Morphera oraz uzyskują proporcjonalny zwrot do zmiany kursu. Proces jest bezpieczny oraz łatwy do weryfikować, ponieważ odbywa się przy wykorzystywaniu smart kontraktów Ethereum.

Jeśli sam zakład zakończy się sukcesem, to smart kontrakty generują nagrodę. Jeśli zakład nie powiedzie się, to tracimy wszystkie obstawione monety cyfrowe.

Morpher otrzymał kapitał od byka kryptowalutowego oraz znanego finansowego inwestora Tima Drapera. Poza tym pojawił się w kilku bardzo prestiżowych serwisach, jak MarketWatch, Cointelegraph oraz Forbes.

Jak działa Morpher?

W przeciwieństwie do wszystkich takich przedsięwzięć jak KuCoin, Binance czy też Bakkt, Morpher nie jest giełdą czy też firmą brokerską, a raczej platformą lub interfejsem, na którym transakcje są dokonywane poprzez interakcje bezpośrednią z – „Virtual Future”.

Użytkownicy dokonują bezpośrednio  transakcji za pomocą smart kontraktu. Jeśli prawidłowo obstawiłeś, to zarabiasz tokeny Morpher, ale w przypadku zakładu nietrafionego tracimy wszystkie żetony cyfrowe.

Jak możemy odebrać swoje 30 USD?

Poniżej prezentujemy listę bardzo prostych kroków, które wystarczy wykonać, aby móc dołączyć do listy oraz odebrać darmowe tokeny Morpher:

  • odwiedzamy stronę internetową Morpher, przy użyciu linku: www.morpher.com ,
  • poczekajmy na aktywacyjnego maila, który powinniśmy otrzymać na podany adres mailowy, do kilku godzin od wypełnienia prostego formularza,
  • wypełnijmy wymagane dane, które są potrzebne do weryfikacji KYC. Będzie na pewno nam potrzebna będzie kamera internetowa oraz skan czy też zdjęcie prawa jazdy, dowodu osobistego czy też paszportu,
  • kiedy weryfikacja przebiegnie jak najbardziej prawidłowo, zostaniemy poinformowani, gdy platforma wystartuje, a nasz adres mailowy zostanie dodany ekwiwalent 30 USD dokładnie w tokenach Morpher. Jak widać proces ten jest bardzo prosty. Na pewno każdy z nas sobie z tym poradzi. Nie mamy co do tego absolutnie żadnych wątpliwości.
Show More

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *