Amazon.pl jest już dostępny. Jak robić zakupy? Kody Rabatowe, promocje

Na ten dzień tak naprawdę czekało bardzo wielu internautów. Polski Amazon jest nareszcie dostępny i to bez żadnych przekierowań, bez nakładki polskiej na wersje niemiecką giganta e-commerce. Sprzedażowa platforma wkroczyła oficjalnie nad Wisłę.

Właśnie ruszyła polska wersja tego sklepu – a co w niej znajdziemy?

O wersji polskiej sklepu Amazon już się plotkowało od wielu, wielu lat. Korporacja działa na rynku tutejszym od bardzo dawna. Jednak próżno dotychczas było szukać wersji rodzimej sklepu. Obecnie oficjalnie działa już adres amazon.pl. Po kliknięciu nie przekieruje nas do wariantu niemieckiego sklepu z tłumaczeniem polskim. Jest jak najbardziej logo polskie oraz także uwielbiane przez wszystkich Polaków metody płatności.

Wersja polska sklepu Amazon nareszcie dostępna!

Pierwsze odwiedziny amazon.pl przeniosły nas automatycznie do wersji niemieckiej serwisu. Jednak obecnie znajdziemy się od razu w polskim wydaniu tego jakże popularnego serwisu. Wszelkie zamówienia, które są realizowane przez Amazon, których wartość przekracza stu złotych mają wysyłkę darmową, a główna strona informuje nas o ponad stu milionach produktów w bardzo niskich cenach. Można przeglądać katalogi, korzystać z wyszukiwarki oraz wygląda na to, że wszystko dosłownie śmiga jak należy. Na belce głównej szybko znajdziemy dział z bestsellerami oraz okazjami. Z kolei na sprzedawców czeka odnośnik, dzięki któremu w mig przekieruje ich do specjalnie przygotowanej dla nich sekcji serwisu.

Po zalogowaniu się swoim kontem Amazon, zgodnie z oczekiwaniami, dostępne są wszystkie dane, z których korzystaliśmy w innych wariantach sklepu (między innymi japoński, brytyjski, amerykański czy też niemiecki). Czekały także adresy, jak i także informacje o płatnościach. Można jedynie być zawiedzionym brakiem usługi Amazon Prime, jak i także dosyć biedną, na tenże moment, ofertą, która to jest związana z czytnikami Kindle. W wyszukiwarce odnaleziono tylko i wyłącznie jeden model, Paperwhite, to w specjalnym wariancie bez żadnych reklam.

Show More

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *