Atlético de Madrid wypuszcza swój Fan Token na platformie Socios.com

Atlético de Madrid to hiszpański klub piłkarski, który zapisze się nie tylko w historii piłki nożnej, ale przede wszystkim będzie wiódł prym w historii blockchainowej platformy Socios.com. Przy jej pomocy kibice mają niepowtarzalną okazję do nabycia Atlético de Madrid Fan Tokens. Za przebieg całej transakcji odpowiedzialność ponosi firma Chiliz (CHZ), która swoje ruchy marketingowe w głównej mierze na sporcie i rozrywce.

Technologia blockchain odkyła przed światem kolejną swoją zaletę. Umożliwia nawiązywanie przez kibiców znacznie bliższych relacji z faworyzowanymi drużynami

Atlético de Madrid posiada zaszczytny tytuł pierwszej drużyny Primera División, która zdecydowała się przełamać standardy i dołączyć do opartej na blockchainie platformie Socios.com. Swoją sławę zyskała poprzez wygenerowanie specjalnego Fan Tokena, którzy przeznaczony jest dla miłośników piłki nożnej. Dzięki temu mogą znacznie lepiej i szybciej zbliżyć się do ulubionych zawodników.

Frma ChiliZ sprawuje funkcje zarządcze, które nastawione są wyłącznie na sport i branżę rozrywkową. Wcześniej, podobne rozwiązania były już stosowane przez inne drużyny, m.in.: Juventus, Paris Sain-Germain, AS Roma oraz West Ham United.  Wówczas fani uzyskali rewelacyjną okazję do przeżycia niepowtarzalnych doświadczeń także tych o charakterze sportowym. Takie emocje nie zdarzają się w innych miejscach.

Co to jest Socios.com?

Socios.com to mobilna aplikacja, która opiera się na zaawansowanej technologii blockchain. Na rynku spośród innych aplikacji, wyróżnia się swoją grupą docelową, która złożona jest z kibiców sportowych.

Na platformie, został udostępniony Fan Token, który ma za zadanie przybliżyć Atlético de Madrid informacje oraz dostęp do globalnej bazy fanów. Zgodnie z pierwotnymi założeniami, będzie on określany jako Atlético de Madrid Fan Token.

Jego zakup będzie umożliwiał dostęp do sondażów, za co przewidziane są nagrody za uczestnictwo.

Dla użytkowników aplikacji, przewidziane są także inne nagrody, np. dostęp do ekskluzywnych towarów, gier oraz nieustanny wgląd do tabeli wyników.

Dla posiadaczy Atlético de Madrid Fan Token zostaną przyznane specjalne uprawnienia, które pozwolą na dostęp do różnych promocji, losowań oraz sondaży.

Technologia blockchain, która dotarła także do kibiców sportowych, wyznaczyła nowy kierunek kibicowania ulubionym drużynom. Jednocześnie sprawia okazję do  tworzenia interakcji z klubami piłkarskimi. Przekłada się to na zyskiwanie fanów danego klubu na całym świcie.

Jak działa Socios.com?

Aplikacja Socios.com można pobrać przy pomocy App Store i Google Play Store. Sama instalacja wystarcza do nabycia Atlético de Madrid Fan Token, którego obecna cena oscyluje w granicach 2 euro.

Zakup tokena jest jednoznaczny z byciem członkiem społeczności kibiców drużyny.

Wraz z aktywnym wzrostem działań użytkowników wzrasta liczba punktów możliwych do uzyskania, co zwiększa bezpośrednio atrakcyjność nagród możliwych do uzyskania, np. bilety na mecze, koszulki z autografami piłkarzy.

Show More

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *