BitBay wprowadza kartę do wykonywaniu szybkich depozytów

W ostatnim czasie giełda BitBay przeszła małą rewolucję, gdyż w końcu pojawiła się tak długo wyczekiwana możliwość wykonywania depozytu przy zastosowaniu karty kredytowej bądź debetowej Mastercard. Tylko czy taka płatność na pewno przyniesie odpowiednie korzyści? Jeżeli tak to jak wykonać prawidłowo depozyt przy zastosowaniu karty?

Nowość w wykonywaniu depozytów

BitBay starając się jak najbardziej to możliwe ułatwiać funkcjonowanie swoim użytkownikom, w ostatnim czasie wprowadził możliwość szybkiego deponowania środków na giełdzie, co możliwe jest przy użyciu karty Mastercard. To niezwykle wygodne rozwiązanie, bowiem korzystać można z niego niezależnie od godziny i dnia tygodnia (środki księgowane są zaledwie w ciągu 10 minut). Wpłata kartą Mastercard obciążona jest prowizją w wysokości 2,99 %. Płatność może być dokonywana zarówno w złotówkach, jak i euro. Warto mieć na uwadze, że wszystkie transakcje zabezpieczone są przy pomocy 3D – Secure, zatem nie ma najmniejszych wątpliwości, co do bezpieczeństwa przeprowadzanych transakcji.

Jak dokonywać wpłat kartą Mastercard?

Stosowanie nowych możliwości płatności na giełdzie BitBay jest niezwykle proste. Jednak do korzystania z tej opcji niezbędna jest weryfikacja konta na giełdzie oraz zastosowanie zabezpieczenia typu 2FA Google Authenticator. Należy mieć również na uwadze, że zgodnie z polityką bankową, w przypadku przewalutowania naliczana jest odpowiednia prowizja, zależna od cennika danego oddziału. Aby korzystać z płatności kartą należy dodać ją do swojego konta. Można zrobić to w kilku bardzo prostych krokach:

  • w ustawieniach należy wybrać opcje ”wpłata”, a następnie ”karta płatnicza”,
  • następnie w odpowiednich rubrykach należy wpisać wymagane dane (wszystkie znajdują się na karcie płatniczej – to imię i nazwisko, numer karty, data ważności oraz kod CVV),
  • należy potwierdzić dodanie do konta karty przy pomocy kodu 3D – Secure,
  • w celu dodatnia karty należy wykonać przelew weryfikacyjny (to bezzwrotna opłata na poziomie 0,1 – 1 EUR).

O czym należy pamiętać decydując się na wpłaty przy pomocy karty?

Karta Mastercard na giełdzie BitBay daje możliwość dokonywania płatności w dwóch walutach – polskich złotówkach bądź euro. W tym przypadku istnieje miesięczny limit płatności (który na szczęście dzięki swojej wysokości zdecydowanej większości użytkowników giełdy nie sprawia specjalnie problemów) w wysokości 10 000 EUR. Limit poddawany jest codziennym aktualizacjom, a co za tym idzie w dowolnej chwili istnieje możliwość sprawdzenia jego wysokości.

Nowa metoda płatności na giełdzie BitBay pozwala na dodanie do jednego konta aż 3 różnych kart płatnościowych, zarówno kredytowych jak i debetowych. Przypisanie karty do konta nie jest dożywotnie, a on a sama może zostać usunięta z niego w dowolnym momencie – wystarczy kliknąć przycisk ”dezaktywuj”, który znajduje się poniżej widoku karty. Tym szybkim ruchem karta zostaje usunięta z konta, a co za tym idzie nie ma już możliwości dokonywania płatności przy jej pomocy.

Show More

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *