BitBay wspiera służbę zdrowia w walce z koronawirusem

Na całym świecie rozpowszechnienia się choroba zakaźna  SARS-CoV-2. Wszyscy znaleźli się w trudnej sytuacji. Najgorzej jest w szpitalach, w których brakuje dosłownie wszystkiego. Powstaje wiele zbiórek, które mają na celu wsparcie medyków, pielęgniarki a także doposażyć szpitale.

Kolejną jednostką przeprowadzającą taką zbiórkę jest giełda BitBay. Na ich stronie została uruchomiona zbiórka. Celem zbiórki jest wsparcie służb zdrowia w związku z koronawirusem. Do 2 kwietnia wszyscy zainteresowani mają możliwość wpłacać środki (w kryptowalutach bądź złotówkach), które przeznaczone będą na szpitale.

BitBay również wspiera akcje.
Aktywnie uczestniczy w zbiórce z której środki zostaną przekazane na walkę z epidemią.

BitBay nie tylko zachęca do zbierania środków na Polskie szpitale. Aktywnie uczestniczy w zbiórkach. 17 marca zarząd czuwający nad działaniem BitBay przekazał pokaźną sumę bo aż 100 000 złotych na Jednostkę Zakaźną utworzoną z Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Megrez Sp. z o.o. w miejscowości Tychy.

Pieniądze mają być przeznaczone na zakup niezbędnego sprzętu a także wciąż brakujących środków ochronny indywidualnej dla pracowników medycznych w tym lekarzy oraz pielęgniarek. Pokazując swoje działania giełda zachęca swoich użytkowników do wspólnego wspierania. Aktualny cel giełdy to doposażenie śląskiej służby zdrowia, ma to nastąpić za sprawą Fundacji TVS.

Nie po raz pierwszy BitBay angażuje się charytatywnie. Nie jest to również ich pierwsza zbiórka. Aktualnie najważniejsze jest aby akcja zyskała większy zasięg, gdyż może to wpłynąć na wysokość zebranych środków. Dlatego też podjęto decyzję, że wpłat można dokonywać zarówno w kryptowalutach jak i w złotówkach. Na stronie giełdy znajdziemy szczegółowe informacje, wskazówki w jaki sposób dokonywać wpłat, z wyróżnieniem na waluty.

Walka z epidemią koronawirusa!
Wiele zbiórek, pomocy, dołączają kolejne firmy wśród nich BitBay!

Wiele oddziałów Polskich szpitali, które zostały przekształcone na zakaźne, aktualnie boryka się z problemem brakującego wyposażenia. Jest to bardzo ważne, gdyż lekarze i pielęgniarki ryzykują własnym zdrowiem. Nie możemy pozwolić sobie na braki w personelu medycznym a praca w oddziale zakaźnym bez odpowiedniego wyposażenia może do tego doprowadzić .

Dlatego tak ważna jest akcja przeprowadzana przez giełdę BitBay. Mają na celu zebrać pieniądze, które zostaną przekazane dla pracowników szpitali. Aktualnie jest to jedyne wsparcie jakie możemy okazać podczas epidem

Show More

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *