CD Projekt RED przed premierą Cyberpunka 2027

Zgodnie z deklaracjami twórców, obecnie trwa finalna certyfikacja nowego hitu zespołu CD Projekt RED i już wszyscy nie mogą doczekać się premiery Cyberpunk 2077. Czy gra wyjdzie w zgodzie z zamierzonym terminem? Czy okaże się hitem na miarę poprzednich pozycji które wyszły ze stajni Redów?

Cyberpunk – kampania reklamowa już od września

O tym, że produkcja gry wchodzi w fazę końcową może świadczyć fakt, iż już we wrześniu wszyscy będziemy mieli okazję zobaczyć pierwsze owoce szczegółowo przygotowanej kampanii reklamowej w internecie. Jednak na internecie zabiegi marketingowe redów wcale się nie skończą. Kampania bardziej tradycyjna, bo w telewizji, radiu, gazetach oraz kinach rozpocznie się wraz z 1 października. Ekstremum zabiegów promocyjnych zapowiedziane jest jednak na pierwszą połowę listopada czyli na okres, który bezpośrednio sąsiaduje z premierą gry. Cała akcja marketingowa będzie rozszerzona również o dodatkowe atrakcje jak wydarzenie o nazwie „Night City Wire”, gdzie każdy będzie mógł poznać nowe, dotąd nieznane informacji o grze.

Wszystko idzie zgodnie z planem

W samym CD Projekt dzieje się ostatnimi czasy bardzo dużo. Podczas ostatniej telekonferencji zarządu CD Projekt ogłoszono rekordowe wyniki finansowe na pierwsze półrocze 2020 roku, gdzie przychody ze sprzedaży wynoszą 364 miliony złotych podczas gdy zysk 147 milionów złotych. Tak imponujące wyniki finansowe motywują twórców wielkich hitów, którzy obecnie na tapecie mają kilka istotnych projektów, które w przyszłości mogą zaprocentować jeszcze wyższymi stopami przychodów i zysków. Już w 2021 roku na konsole nowej generacji zostanie wprowadzona sztandarowa pozycja polskiego studia czyli Wiedźmin 3 – Dziki Gon.

Gra zostanie odpowiednio zoptymalizowana pod właściwości techniczne nowych konsol. Na tym jednak nowości ze świata Wiedźmina się nie kończą. Jakiś czas temu zapowiedziano nową, tym razem mobilną grę która ma miejsce w uniwersum Wiedźmina. Jest to gra, która garściami czerpie z słynnego w pewnym czasie Pokemon Go. Użytkownik będzie korzystał z bardzo podobnej technologii, jednak zamiast słodkich pokemonów będzie uśmiercał bestie i potwory.

Cyberpunk – kolejny hit po trylogii Wiedźmina?

Jednak to, na co wszyscy gracze czekają z zapartym tchem to premiera Cyberpunk 2077 – pierwszoosobowej gry RPG, w której świat stoi przed graczem otworem. Tytuł oraz uniwersum oparto na licencji gry fabularnej Cyberpunk 2020. Gra przeniesie nas do niedalekiej przyszłości, roku 2077, w którym pierwsze skrzypce grają mega korporacje rządzą światem. Ulice stały się wylęgarnią gangów oraz cyberpunków – buntowników, którzy żyją nie akceptując obecnego systemu politycznego. W tak stworzonym świecie ludzie mają możliwość modyfikacji swoich ciał za pomocą wszczepów, które zwiększają wszystkie możliwości psychofizyczne. W trakcie gry będziemy mieli okazję wcielić się w V – początkującego najemnika, który stara się zbudować swoją pozycję wśród niegościnnej rzeczywistości. Gra swoją premiere ma w połowie listopada.

 

Show More

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *