CD Projekt wspiera walkę z koronawirusem – przekazuje 4 miliony złotych

CD Projekt zdecydował się na przekazanie 4 milionów złotych na walkę z panującą pandemią koronawirusa. Jak wszyscy wiedzą walka ta nie jest równorzędna, ponieważ pandemia przybiera na sile i zakażonych jest coraz więcej osób. W związku z tym przyda się każda kolejna złotówka, a tak wielkie wsparcie zasługuje na pochwałę. Połowa kwoty została pobrana z konta spółki, natomiast druga połowa została przekazana z prywatnych środków.

Pieniądze na zakup sprzętu medycznego

CD Projekt nawiązał współpracę z działaczami WOŚP, ponieważ te osoby dysponują niezbędnym doświadczeniem i wiedzą na temat niezbędnego sprzętu medycznego.

Akcjonariusze CD Projekt nie chcieli podejmować się własnych inwestycji związanych z zakupem sprzętu medycznego, w postaci rękawiczek czy też masek ochronnych, ponieważ uznali, że lepiej gdy zajmie się tym wykwalifikowana kadra fachowców.

Pracownicy CD Projekt od pewnego czasu pracują wyłącznie zdalnie, a to wszystko po to, aby zatroszczyć się o ludzkie bezpieczeństwo. Korzystają na tym nie tylko sami pracownicy, ale też ich rodziny. Dzięki temu ryzyko zarażenia się koronawirusem jest minimalne, chociaż wiele zależy od tego, jak dana osoba podejdzie do sprawy indywidualnie.

Zmodernizowanie infrastruktury sieciowej

Spółka przyznała również, że zmodernizowała swoją infrastrukturę sieciową, a to ze względu na to, aby umożliwić pracę zdalną jak największej grupie zatrudnionych osób. Dzięki temu praca może odbywać się w swobodnych oraz w pełni komfortowych warunkach.

Na tym poziomie to bardzo ważne, gdyż wszystkie procesy są możliwe do zrealizowania i znacznie usprawnione. Takie zarządzanie spowoduje, że spółka zminimalizuje swoje straty finansowe, a pracownicy dalej będą mogli zarabiać na swoje pensje i nie zostaną bez środków do życia.

Oczywiście prace modernizacyjne musiały trochę potrwać, jednak wszystko przebiegło pomyślnie, a obecnie można czerpać z nich same korzyści. Modernizacji poddane zostało również używane oprogramowanie firmowe. Zajęli się tym najlepsi specjaliści na rynku, dlatego spółka CD Projekt działa na wysokim poziomie i nie zaniedbuje swoich obowiązków.

Wsparcie dla pracowników ochrony zdrowia

Wielomilionowe wsparcie płynące ze spółki CD Projekt ma zostać przeznaczone przede wszystkim na wsparcie dla wszelkich pracowników ochrony zdrowia, walczących na różnych frontach. Nie da się tego wyszczególnić, jednak dzięki tak dużej pomocy finansowej na pewno uda się zakupić sporą ilość dodatkowego sprzętu medycznego, aby pracownicy ochrony zdrowia mogli ratować ludzkie życie i jednocześnie nie obawiać się o swoje bezpieczeństwo, ponieważ obecnie jest ono narażone na szwank.

Na bieżąco pojawiają się nowe informacje o tym, które konkretnie szpitale potrzebują największego wsparcia finansowego oraz zaopatrzeniowego, dlatego działacze WOŚP będą wiedzieli, komu przeznaczyć uzyskane środki i jak najlepiej będzie je zainwestować. Dzięki takim działaniom Polska ma zdecydowanie większe szanse na całkowite wyeliminowanie koronawirusa.

Show More

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *