Citibank-BP Motokarta – Voucher 400 + 720 zł zwrotu proste warunki!

Rekordowa wartość promocji w Citibanku! Do zdobycia nagroda na kwotę 400 zł, którą możesz wykorzystać w Lidlu czy na Allegro oraz atrakcyjne zwroty za płatności nawet do 720 zł. Dodatkowo byli posiadacze kart kredytowych będą mogli liczyć na krótkie okresy wykluczenia. A co najważniejsze – kartę wyrobisz nie wychodząc z domu. Spiesz się: promocja nie potrwa długo!

Nagroda 400 zł z Citibank-BP MOTOKARTA

Musisz wiedzieć, iż nazwa karty nie zobowiązuje cię do wykorzystania nagrody jedynie na stacji BP. Wybór należy do ciebie! Nagrodę można zmaterializować w dowolny sposób w marketach, sklepach spożywczych, w drogeriach, aptekach czy innych stacjach, nie tylko na BP. Istnieje również możliwość zrobienia zakupów internetowych, przykładowo na Allegro. Kto może skorzystać z promocji?

Do spełnienia są tylko dwa warunki: musisz mieć skończone 18 lat, a dodatkowo nie możesz posiadać bądź nie posiadałeś po 31 grudnia 2019 roku jakiejkolwiek karty kredytowej w Citibanku. Jest to pewna nowinka, jeśli chodzi o Citibank, w którym dotychczasowy okres wykluczenia wynosił około 2-3 lat. Dotąd takiej okazji nie było! Pamiętaj, że konto czy pożyczka nie wyklucza cię z promocji.

Wybór nagrody należy do ciebie!

Nagrodę wskazujesz podczas rozmowy telefonicznej z przedstawicielem banku, tuż po przesłaniu swojego zgłoszenia. Taki wniosek przesyłasz, korzystając ze strony promocji. Opcje są następujące:

  • BP SuperCard. Jest to karta podarunkowa na kwotę 400 zł, którą możesz wykorzystać na dowolnej stacji z logo BP na terenie całej Polski przez okres 24 miesięcy. Kartę można wykorzystywać wielokrotnie.
  • 400 zł do wykorzystania w Lidlu w ciągu 6 miesięcy, wiele razy do wyczerpania przyznanej kwoty.
  • E-kod do wykorzystania na platformie Allegro, również na kwotę 400 zł w ciągu 12 miesięcy. Środki muszą zostać wykorzystane jednorazowo.
  • LG K30 Dual Sim LMX320EMW. Rynkowa cena tego smartfona opiewa na kwotę 410 zł, co ciekawe w regulaminie promocji widnieje kwota 599 zł. Do nagrody dołączona jest gwarancja producencka na okres 24 miesięcy.

Zapoznaj się z zasadami promocji

Po pierwsze na stronie promocji musisz wypełnić stosowny formularz. Pamiętaj jednak, aby to zrobić do 15 kwietnia!

 Do uzupełnienia jest jedynie kilka prostych informacji, zatem nie zwlekaj! Po odesłaniu formularza, otrzymasz telefon z banku, który na odpowiedź ma 5 dni roboczych.  Z uwagi na spore zainteresowanie, podany termin może ulec nieznacznemu przedłużeniu. Podczas tej rozmowy możesz złożyć wniosek o wyrobienie karty i wskazać opcję nagrody.

Pamiętaj, jeśli zależy ci na limicie większym niż 5000 zł, będziesz zobowiązany do przedłożenia dokumentu potwierdzającego uzyskiwane dochody. Będziesz miał na to 10 dni roboczych. Następnie następuje zawarcie umowy, natomiast aktywacja karty przebiega poprzez nadanie kodu PIN. Do końca miesiąca kalendarzowego następującego po tym, w którym zawarta została umowa musisz się zalogować do mobilnej aplikacji albo bankowości online.

Nie musisz przy tym otwierać konta, wystarczy karta. Kolejny miesiąc masz na dokonanie operacji na kwotę łącznie 500 zł. To nie musi być jedna transakcja. Jest jednak pewne ograniczenie. Otóż musza to być transakcje szczególne, polecenia przelewu wewnętrznego ani transakcje zwrócone. Definicje podane są w Regulaminie Kart Kredytowych banku.

Sprawdź, jak odebrać nagrodę

Do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś wszystkie wymagania bank powiadomi cię o przyznanej nagrodzie. Będzie się to odbywało poprzez bankowość internetową. Do tego momentu twoja karta musi pozostać aktywna. E-kod zostanie przekazany drogą internetową, natomiast pozostałe nagrody rozsyłane będą tradycyjnie, na podany przez ciebie adres do korespondencji. Pamiętaj o terminach ważności poszczególnych nagród.

Zwroty za płatności nawet do 720 zł

Nagroda łączy się z jeszcze jedną okazją. Chodzi o zwroty za dokonane płatności na kwotę 720 zł. Wystarczy spełnić warunki takie, jak w przypadku nagród. Promocja jest jednak rozciągnięta w czasie i wymaga pewnej aktywności. Bank przyznaje po 20 z za miesięczne okresy rozliczeniowe. Wielokrotność takich bonusów może dać kwotę nawet 720 zł. Aby uzyskać taki bonus, należy w każdym z pełnych rozliczeniowych okresów wykonać płatności  o wartości minimum 500 zł. Pamiętaj, że konieczne jest wydanie 250 zł na stacjach BP na terenie Polski. Płatności nie obejmują transakcji szczególnych, zwróconych i przelewów wewnętrznych.

Wspomniany zwrot w wysokości 20 zł możesz otrzymać już po 3 dniach roboczych po zakończeniu okresu rozliczeniowego,na rachunek naszej karty kredytowej, mogą więc spłacać limit bądź generować nadpłaty. Co ciekawe, bank nie doliczy do niej żadnych dodatkowych opłat. Bonusy można wypłacać na bieżąco albo kumulować. Należy pamiętać, że jedna wypłata może dotyczyć maksymalnie 12 bonusów.

Citibank-BP Motokarta

Karta kredytowa związana z promocją, wydawana jest bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek opłat. Zwolnione z opłat jest również użytkowanie karty. Jedyne, o czym musisz pamiętać to to, aby nie włączać dodatkowych usług czy produktów i nie generować nadpłat.

Show More

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *