CMC Markets rusza z kolejnym cyklem bezpłatnych szkoleń dla inwestorów

W październiku rozpoczyna się kolejna już seria bezpłatnych szkoleń i konferencji dla inwestorów, organizowana przez CMC Markets. W 9 miastach w całej Polsce odbędą się stacjonarne seminaria, o których wartość merytoryczną zadbają „artyści rynków”, czyli niezależni eksperci z bogatym doświadczeniem w świecie tradingu.

CMC Markets prowadzi regularne działania edukacyjne skierowane do inwestorów indywidualnych. W ciągu ostatnich czterech lat firma zorganizowała w sumie już 75 szkoleń stacjonarnych w różnych miastach w Polsce, na które zgłosiło się łącznie niemal 5000 osób.

Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, nowa seria szkoleń odbędzie się w 9 miastach. Będą to kolejno: Warszawa (sobota 2.X), Rzeszów (wtorek 5.X), Katowice (środa 6.X), Wrocław (poniedziałek 11.X), Szczecin (wtorek 12.X), Poznań (środa 13.X), Kraków (sobota 16.X), Sopot (wtorek 19.X) i Łódź (środa 20.X). Dwa z tych wydarzeń, w Warszawie i Krakowie, przyjmą formę całodniowych, sobotnich konferencji edukacyjnych, z kolei pozostałych siedem spotkań zostanie przeprowadzonych w formie popołudniowych szkoleń.

Wysoki poziom merytoryczny zapewni eksperckość prowadzących. Z inwestorami spotkają się fachowcy z doświadczeniem zarówno trenerskim, jak i traderskim. Są to specjaliści, których można określić mianem „artystów rynków”, mających na swoim koncie własne sukcesy inwestycyjne oraz wkład w rozwój społeczności traderów w Polsce. Wystąpią: Jacek Kubrak, ekspert z doświadczeniem w inwestowaniu indywidualnym, jak i instytucjonalnym, Maksymilian Bączkowski, twórca autorskiej strategii „PSV”, czyli podejścia do inwestycji krótkoterminowych, a także  Marcin Tuszkiewicz, współzałożyciel serwisu edukacyjno-społecznościowego Investio.pl. Prelegentami w czasie spotkań będą również eksperci CMC Markets – Maciej Leściorz i Piotr Zając.

Program seminariów obejmuje różnorodne zagadnienia, które przybliżą uczestnikom świat inwestowania z uwzględnieniem aktualnych trendów, jak np. kryptowaluty. Wykaz wszystkich tematów jest następujący:

  • Strategia i taktyka w skutecznym inwestowaniu na giełdzie i rynku Forex
  • Budowanie konta na podstawie sprawdzonych setupów
  • Pandemia na rynkach, czyli encyklopedia inwestowania przerobiona w praktyce
  • Jak zrozumieć przepływ pieniędzy dzięki wolumenowi?
  • Czy kryptowaluty można analizować tak, jak giełdowe spółki?

Hasło przewodnie szkoleń, „Artyści rynków”, nawiązuje do serii wywiadów, jakie analityk CMC Markets Michael McCarthy przeprowadził z ekspertami o uznanej reputacji w międzynarodowym środowisku inwestorów. Wywiady te są dostępne w jęz. polskim, zarówno w formie książki, jak i bezpłatnych podcastów. Polski oddział CMC Markets na kanale YouTube prowadzi również cykl wideo „Artyści rynków bez krawata”, w ramach którego znane osoby ze świata sportu czy showbiznesu dzielą się swoim doświadczeniem inwestycyjnym, jak również szukają analogii między swoim obszarem zawodowym, a giełdą.

„Porównanie inwestorów do artystów nie jest przypadkowe. I w jednym i w drugim przypadku ma się do czynienia z podobnymi wyzwaniami – nierzadko zniechęcającymi początkami, czy dosyć wyboistą drogą do prawdziwego sukcesu. Łatwiej jest go odnieść, kiedy czerpie się z doświadczeń bardziej doświadczonych praktyków. Wspólnie z niezależnymi ekspertami traderskiego świata chcemy dzielić się wiedzą, a wszystkich chcących pogłębić swoją znajomość o inwestowaniu zapraszamy do wzięcia udziału w naszych szkoleniach i konferencjach” – mówi Maciej Leściorz, dyrektor ds. sprzedaży i edukacji w polskim oddziale CMC Markets.

Więcej informacji o najnowszych szkoleniach CMC Markets dla inwestorów, w tym program poszczególnych spotkań, a także formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie: https://www.cmcmarkets.com/pl-pl/lp/artyscirynkow

Show More

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *