Credit.pl – opinie o chwilówce

Credit.pl rzetelnie udziela pożyczek wszystkim swoim Klientom. Firma ta dba o dobro każdego Pożyczkobiorcy, dlatego wszystkie osoby zainteresowane zaciągnięciem pozyczki mogą zgłaszać się do tego przedsiębiorstwa bez obaw, że pożyczka stanie się życiowym problemem. Pierwszą pożyczkę 800zł w credit.pl można wziąć na 30 dni. Jest to pożyczka dość niska, ale fakt, że jest darmowa sprawia, że zdecydowanie warto sięgnąć po nią w trudnej, ale przejściowej sytuacji.

Credit.pl bardzo dokładnie informuje swoich Klientów o wszystkich warunkach udzielania pożyczek. Znacząco ułatwia to cały proces nabywania chwilowej pożyczki, ponieważ wiemy, czy mamy szansę na jej otrzymanie. Proces zaciągania pożyczki odbywa się poprzez stronę internetową i jest bardzo szybki. 

Credit.pl – tanie następne pożyczki

Po spłacie pierwszej pożyczki mamy możliwość zaciągania kolejnych. Każda następna spłacona pożyczka powiększa nasz limit kwotowy. Przy drugiej pożyczce możemy wziąć maksymalnie 1500 zł, przy trzeciej 2000 zł, przy czwartej 2500 zł i przy piątej 3000 zł. Wszystkie pożyczki udzielane są na maksymalnie 30 dni, a wysokość opłaty może maksymalnie wynieść 750 zł przy największej kwocie. Ponadto, credit.pl udziela również wsparcia finansowego za pośrednictwem zupełnie odrębnych usług.

PierwszaParametry pożyczki
Kwota2000 zł2600 zł
Okres30 dni120 dni
Koszt0 zł992 zł
RRSO0%167.27%
Do spłaty2000 zł3592 zł

Szybki proces zaciągania pożyczki, a także brak dodatkowych formalności i kruczków stawiają w bardzo pozytywnym świetle credit.pl. Klient jest informowany o nawet najmniejszym szczególe, dzięki czemu jest świadom wszystkiego, co jest bezpośrednio związane z jego pożyczką. Bardzo waznym aspektem jest, że pożyczkę może zaciągnąć osoba, która ukończyła 20 rok życia. Osoby będące w młodszym wieku niestety nie otrzymają pożyczki.

Wyróżniki credit.pl

 1. Dzięki sprawnemu systemowi informatycznemu, pieniądze przelewane są błyskawicznie.
 2. Brak poręczeń.
 3. Pierwsza pożyczka bez opłat i odsetek.

Promocje

 1. Pierwsza pożyczka do 800 zł całkowicie darmowa
 2. Za każdego znajomego, który weźmie pożyczkę – 15 zł.

Jak wziąć szybką pożyczkę w credit.pl?

 1. Wypełnij odpowiedni wniosek rejestracyjny na stronie.
 2. Przelej 1 grosz opłaty rejestracyjnej na odpowiednie konto.
 3. Po zalogowaniu się na swoje konto wypełnij wniosek o kredyt.
 4. Oczekuj na wiadomość sms lub e-mail.
 5. Oczekuj na pieniądze. Powinny pojawić się na Twoim koncie po kilku minutach.

PRZEDŁUŻENIE SPŁATY

W przypadku umów zawartych po 11.03.2016 r. włącznie, przedłużenie spłaty możliwe jest wyłącznie jednokrotnie i tylko dla kredytów i pożyczek 0%. Samo przedłużenie spłaty jest dodatkowo płatne, ale nie jest jasno określone, ile dokładnie kosztuje. W takim wypadku najlepiej jest skontaktować się z obsługą firmy, lub zalogować się na swoje konto w portalu w celu poszukiwania informacji. 

Opłaty i kary.

Pierwsza pożyczka jest w pełni za darmo. Jeżeli po spłaceniu pierwszej pożyczki potrzebujemy kolejnej, musimy liczyć się z odsetkami i opłatami. Wyliczane są one na podstawie kwoty i czasu pożyczki. Przy nie spłacaniu pożyczki, w pierwszej kolejności wysyłane są upomnienia. Jeżeli upomnienia nie sprawią, że dłużnik ureguluje dług, credit.pl ma prawo przekazać dług firmom trzecim.

WYMAGANIA

Jakie są wymagania pożyczkowe?

 • Obywatelstwo polskie.
 • Ważny dowód osobisty.
 • Ukończone 20 lat.
 • Wypełnienie wniosku.
 • Pozytywna decyzja o pożyczce.

Przedłużenie terminu spłaty

 • Termin spłaty możesz przedłużyć tyko raz.
 • Spłata może zostać odłożona tylko dla umów pożyczek 0%, zawartych po 11.03.2016 r.
 • Szczegółowe informacje o przedłużaniu spłaty pożyczki dostępne po zalogowaniu się na konto, lub w oddziale firmy. 
Nazwa firmy

Nordecum sp. z o.o.

AdresGrzybowska 4/13
00-131 Warszawa
Telefon(22) 21 999 20
Adres e-mail[email protected]
Godziny pracyPoniedziałek-Piątek: 08.00 – 20.00
Weekend: 09.00 – 18.00
Show More

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *