Crypto.com zapowiada uruchomienie całkiem nowego projektu wymiany

Znana firma o nazwie Crypto.com ogłosiła właśnie rozpoczęcie nowego projektu wymiany i tym samym poszerzając listę usług jeśli chodzi o szyfrowania firmy pochodzącej z Hongkongu, 14 listopada informuje Coindesk.

Według tych publikacji giełda kryptowaluty dostępna będzie dla testerów o wersji beta od 18 listopada bieżącego roku, a dla ogółu samego społeczeństwa w grudniu, zgodnie z prasowym komunikatem. Ponadto także firma przedstawiła również samą platformę pozyskiwania funduszy dla całkiem nowych ortograficznych firm.

Firma o nazwie Crypto.com rozszerza usługi swoje i wprowadza nową torbę.

Firma jej znana z wydawania powierniczych portfeli oraz debetowych kart z graficzną obsługą, więc nowa giełda znacznie wzmacnia wizję CEO i właśnie współzałożyciela Krisa Marszalka, aby móc stworzyć wrażenia pełne serwisowe dla posiadaczy tychże właśnie portfeli. Powiedział także, że uruchomienie jest taktyczne oraz niezbędne dla samej przyszłości Crypto.com

Do samego uruchomienia, giełda oferować będzie dokładnie trzy rodzaje, które do tokena Crypto.com pasują CRO, USDT (łańcuszek) oraz BTC (Bitcoin) przeciwko BTC, Ether, XRP, XLM, MCO, Litecoin, USDT, CRO czy też EOS. Powiedzieli także, że z czasem oczekują więcej zasobów, zgodnie z tymże źródłem.

Dalsza rozbudowa

Firma również planuje rozbudować sam punkt dostępu dla użytkowników, ponieważ sama giełda dostępna będzie tylko i wyłącznie w wersji na stacjonarne komputer, a więc Marszalek podkreślił, iż mobilni użytkownicy, którzy już mogą uzyskać dostęp do innych usług właśnie Crypto.com Wniosek skonsolidowany może mieć dostęp na początku 2020 roku do wniosku.

Zaś z drugiej strony zarządzający dyrektor ogłosił uruchomienie platformy blokowego łańcucha pozyskiwania funduszy o nazwie brzmiącej The Syndicate, która twórcom projektów oferuje sposób służący pozyskaniu kapitału jak i także utrzymania kapitału.

Według źródła emitenci cyfrowych aktywów dostarczą liczbę określoną swoich tokenów właśnie do Crypto.com w celu przeprowadzenia transakcji przedsprzedażowych dla posiadaczy waluty z rodzimej giełdy.

CEO wyjaśnił także, że oferować mogą w przyszłości całkiem nowe produkty, takie jak karta debetowa hybrydowa oraz karta kredytowa z samymi funduszami aktywów.

Marszalek także dodał, że rozszerzenia przyszłe oferować mogą całkiem nowe produkty jak i także usługi, takie jak karty kredytowe oraz karty debetowe hybrydowe z graficzną gwarancją, która pomoże nam osiągnąć cel ogólny firmy. Chodzi zatem o zbudowanie ekosystemu Crypto.com tak kompletne oraz także tak lepkie, że rejestrują użytkownicy nowi, a pozostają starzy.

Ta platforma stara się jak najbardziej być opcją główną przy dokonywaniu rodzaju płatności dowolnego, również przyspieszając przyjęcie samej kryptowaluty. Dlatego właśnie udostępnił kilka metod płatności, w tym także karty Visa, które jak powiedzieli, będą całkowicie wole od opłat oraz oferować będą samą marżę zysku. Jak widać brzmi to wszystko obiecująco.

Show More

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *