Czy akcje BBA wzrosną na GPW do 100 zł? EKIPA SA

7 lutego 2020 r. odbyło się notowanie na NewConnect, na którym spółka Beskidzkie Biuro Inwestycyjne (BBA), wskazała, że podpisała list intencyjny z Ekipą. Liderem Ekipy jest polski youtuber Karol „Friz Wiśniewski”. Jego prognozy wskazują, że akcje spółki wzrosną aż do 100 złotych.

Czy akcje BBA wzrosną na GPW do 100 zł?

Friz bardzo optymistycznie podszedł do przyszłego połączenia spółki BBA i Ekipy na NewConnect przedstawiając, że akcje będą wyceniane na 100 zł. Wśród innych członków Ekipy prezentowane są bardziej wstrzemięźliwe przepowiednie. Wujek Łuki wskazuje, że maksima będą wynosiły 68 zł, z kolei Tromba szacuje, że to 69 zł, a zdaniem Mini Majka 71 zł.

Friz wskazuje, że teraz każdy może zainwestować w Ekipę. W swoim materiale na YouTubie wita nowych inwestorów.

Już pierwsze wzmianki o planowanym połączeniu zwiększyły kurs akcji aż o kilkadziesiąt procent. Pozwoliło to osiągnąć rekordowy poziom wynoszący 20 zł. W tym samum dniu odnotowano spadek, a z kolei w poniedziałek ponownie wzrosły aż o 14% na skutek materiału dodanego przez Friza. Jednak należy zauważyć, że na dzień 15 lutego, cena akcji BBA wyniosła 13 zł, zatem Friz prognozuje aż ośmiokrotny wzrost.

Podpisanie listu intencyjnego zostało przekazane 7 lutego. Połączenie pozwoli na wykorzystanie zdobywanych i posiadanych kompetencji, doświadczenia i efektów synergii. W efekcie powstanie podmiot, który będzie działał w nowoczesnych mediach ze statusem spółki publicznej.

Ustalenie warunków współpracy ma nastąpić do 19 marca 2021 r. Mają zostać spisane w Term Sheet, czyli porozumieniu o podstawowych warunkach podejmowanej współpracy.

Już pod koniec stycznia 2021 r. przekazano informację, o tym, że Ekipa Games ma zawartą umowę ramową z T-Bull w związku z produkcją gier. Realizowanie każdego projektu ma opierać się na zawarciu odrębnych umów wykonawczych każdej gry. W szczególności ma ustalać budżet, harmonogram, a także platformy dystrybucyjne.

Liderem Ekipy, a także pomysłodawcą jest Karol Friz Wiśniewski. Jego kanał na YouTubie obserwują aż 4 miliony osób. Jego materiały w przeciągu roku były odtworzone aż 1,5 mld razy.

Beskidzkie Biuro Inwestycyjne S.A. jest notowane na NewConnect aż od listopada 2012 r. Wodzącym akcjonariuszem jest JR HOLDING ASI S.A, posiadają aż 68,79% akcji w kapitale zakładowym.

Show More

1 komentarz

  • Lukasz Szyposzynski
    Lukasz Szyposzynski

    100 zeta??? Tu 100 groszy będzie gdy wydrukują mu akcje.

    Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *