Czy czeka nas największa powojenna recesja?

Wirus paraliżuje świat – materializuje się czarny scenariusz. Liczba potwierdzonych przypadków koronawirusa wzrosła do 339 234, a liczba ofiar do 14 703. Kolejne stany USA nakazują obywatelom pozostanie w domach. Kanclerz Niemiec Angela Merkel została poddana kwarantannie po tym, jak miała ona kontakt z osobą zarażoną wirusem. McDonald’s zamknie dziś restauracje w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Natomiast Komitet Olimpijski rozważa alternatywne scenariusze dla Igrzysk w Tokio.

W dzisiejszym programie “Co przyniesie tydzień?”:

  • Wirus paraliżuje świat – materializuje się czarny scenariusz;
  • Aktywność gospodarcza staje – pierwsze dane;
  • Indeksy – czy to będzie najgłębsza bessa po WW2?
  • Waluty – “sudden stop” wysyła dolara w kosmos;
  • Surowce – czy to już dołek na rynku ropy?

Ponadto, w związku z bardzo dynamiczną sytuacją spowodowaną rozprzestrzenianiem się koronawirusa na świecie, udostępniamy Ci dodatkowe raporty wideo dotyczące wpływu koronawirusa na globalną gospodarkę oraz analizę sytuacji na ropie i rynku złota. Dowiesz się z nich, dlaczego dane zjawiska mają miejsce i jak odnaleźć się w nowych warunkach na rynku. 

Oglądaj online na: https://pl.xtb.com/koronawirus-video

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

Show More

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *