Czy można spłacić szybka pożyczkę na Raty ?

W bankach i w spółdzielczych kasach oszczędnościowo-kredytowych, czyli w popularnych SKOK-ach, klienci zaciągając kredyt lub pożyczkę z reguły oddają swoje zobowiązanie w formie rat – stałych lub malejących w okresie kredytowania.

W odróżnieniu od nich, w firmach pozabankowych, udzielających szybkich pożyczek gotówkowych, najczęściej pożyczkodawcy żądają całkowitej spłaty zobowiązania na koniec okresu oznaczonego w umowie pożyczkowej. Czy można spłacić szybką pożyczkę na raty?

Możliwości spłaty

Pomimo, że najczęściej pożyczkodawcy oferujący na rynku pozabankowym szybkie pożyczki gotówkowe, tzw. chwilówki, to jednak w niektórych instytucjach można opracować inny harmonogram spłaty. Odpowiadając więc na pytanie, czy można spłacić szybką pożyczkę na raty, należy udzielić odpowiedzi twierdzącej, choć nie we wszystkich przypadkach taka spłata rzeczywiście znajdzie swoje zastosowanie.

Gdzie spłacimy szybką pożyczkę na raty?

Tylko niektóre firmy pożyczkowe działające na polskim rynku pożyczek chwilówek będą skłonne rozłożyć płatność długu na raty. Następujące firmy odpowiedziały „Tak” na pytanie, czy można spłacić szybą pożyczkę na raty:

Możliwość rozłożenia spłaty szybkiej pożyczki gotówkowej na raty zakłada w umowie firma Vivus.pl. Umożliwia ona wypracowanie planu spłaty, czyli porozumienia zawartego pomiędzy pożyczkodawcą a pożyczkobiorcą, na wniosek klienta złożony po terminie spłaty pożyczki w przedmiocie przedłużenia okresu spłaty pożyczki i rozłożenia na raty wymagalnych zobowiązań.

Z kolei firma Wonga.pl jedynie dla rzetelnych klientów umożliwia rozłożenie płatności zobowiązania na takich zasadach. 

Show More

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *