Dlaczego opłaca sie brać pożyczkę w Wonga.pl

Wonga.pl to angielski serwis pożyczkowy, który w Polsce wystartował w 2013 roku. Różni się on nieco od konkurencji, między innymi tym, że zawiązał współpracę z Biurem Informacji Kredytowej i sprawdza historię kredytowania potencjalnych klientów w BIK. Zatem, dlaczego opłaca się brać pożyczkę w Wonga.pl?

System pożyczek online

Usługi finansowe serwisu Wonga.pl polegają na udzielaniu szybkich pożyczek, tzw. chwilówek, przez internet. Nowy klient serwisu może otrzymać maksymalnie do 750 zł pożyczki na 60 dni, z kolei użytkownik posiadający historię współpracy z Wonga.pl, będzie mógł otrzymać maksymalnie pożyczkę na kwotę około 2500 zł. 

Pieniądze klient może otrzymać nawet w 15 minut od chwili złożenia wniosku elektronicznego o pożyczkę. Nie trzeba przy tym dołączać do aplikacji dokumentów potwierdzających zatrudnienie czy sytuację finansową. System Wonga.pl w sposób automatyczny ocenia, czy ma do czynienia z wiarygodnym klientem. 

Dlaczego opłaca się brać pożyczkę w Wonga.pl? Przejrzyste zasady współpracy z pożyczkobiorcą są jednym z powodów, dla których ta firma pozabankowa bynajmniej nie narzeka na małą liczbę klientów. 

Transparentna polityka

W Wonga.pl nie ma mowy ukrytych opłatach czy zatajonej wysokości oprocentowania. Odpowiadając więc na pytanie, dlaczego opłaca się brać pożyczkę w Wonga.pl, należy powiedzieć, że klient nie zostanie niemile zaskoczony przez tą firmę pozabankową przy spłacie swojego zobowiązania lub wydłużania terminu spłaty pożyczki. 

Złożenie wniosku o pożyczkę na wonga.pl jest banalnie proste. Wystarczy wypełnić wniosek i wpisać w nim między innymi:

  • numer dowodu osobistego,
  • numer konta bankowego, na które ma trafić kwota pożyczki,
  • numer telefonu komórkowego, który jest konieczny do weryfikacji tożsamości klienta. 

Weryfikacja tożsamości odbywa się za pośrednictwem przelewu na kwotę 10 groszy. Jeśli dane osobowe z wniosku pożyczkowego i z przelewu zgadzają się ze sobą, w trybie natychmiastowym podejmowana jest decyzja o wypłacie pożyczki gotówkowej. 

Show More

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *