Doda będzie sprzedawać swoje ciało w postaci NFT

Ciekawą informacją podzieliła się ostatnio znana ze swojego ciętego języka piosenkarka i celebrytka Doda. Rabczewska pochwaliła się fanom, że zdecydowała się na zeskanowanie swojego ciała i jego sprzedaż w postaci NFT. Aż 400 „kawałków” znanej gwiazdy będzie można kupić już w niedalekiej przyszłości. Prawo do ich własności będzie zaś reprezentować NFT.

Znana piosenkarka do kupienia na własność Doda i tokeny

Coraz większa popularność bitkoinów i przeróżnych tokenów sprawia, że w siei znajdziemy wiele osobliwych towarów na sprzedaż. Do tej pory najdziwniejszym przypadkiem była Marta Rentel, która sprzedała swoją wirtualną miłość za okrągły milion złotych. Dorota Rabczewska, znana jako Doda postanowiła iść o krok dalej i zdecydowała się na sprzedaż skanów własnego ciała! Piosenkarka poinformowała o swoim planie za pośrednictwem Instagrama, gdzie nagrała szereg relacji z pomysłodawcą całej akcji.

Doda pochwaliła się również, że jest pierwszą osobą na świecie, która zdecydowała się na taki biznes. Wykonany przez Fandise skan 3D ciała gwiazdy został podzielony na 400 części, które będą sprzedawane w formie NFT. OD tego czasu każdy prawdziwy fan Dody, będzie miał możliwość zakupienia cząstki swojej idolki na własność.

Ukłon w stronę fetyszystów

Doda, która znana jest z przebojowego życia i bezkompromisowego podejścia nie kryje, że jej decyzja to ukłon w stronę… fetyszystów! Artystka wręcz zachęca do kupowania jak największej liczby kawałków przekonując, że skan został przygotowany z myślą o każdym możliwym fetyszu i może zostać wydrukowany w dowolnej formie. Do kupienia będą również zestawy różnych fragmentów, z czego pierwsze, które trafią do sprzedaży będą zawierać 30 wybranych kawałków ciała. Doda zapewnia, że każdy z nich będzie unikatowy i niepowtarzalny.

NFT coraz silniejsze

Decyzja Dody to niejako przełom w polskim świecie tokenowym. Platforma NFT jest, co prawda sporą nowością, jednak zdobywa coraz większą popularność, również w naszym kraju. Artystka z niemałym zachwytem wypowiada się o NFT, czyli non fungible token, czyli specjalnych certyfikatach własności umożliwiających zakup przedmiotów znajdujących się w świecie digitalu. NFT zajmuje się, co prawda sprzedażą tokenów dedykowanych wielkim gwiazdom sportu i rozrywki z całego świata, jednak to, co przedstawiła Doda jest prawdziwą nowością i nie lada gratką dla fanów internetowej rzeczywistości.

Show More

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *