EKIPA S.A coraz bliżej debiutu na rynku giełdowym?

W ciągu minionego miesiąca kilkukrotnie w mediach pojawiały się informacje odnoszące się o przygotowywaniu nowego projektu przez Ekipę. Z pewnością na rozpowszechnianie tej informacji miał ogromny wpływ człowiek, który jest znany z nagrywania filmów na YouTube, czyli Karol „Friz” Wiśniewski. W szybkim czasie zdobył popularność na tym portalu, o czym niewątpliwie świadczy ilość odtworzonych jego filmów. Niewątpliwie 1,46 mld razy odtworzeń pozwoliło mu na zbudowanie ogromnej rzeszy fanów. Aktualnie Friz razem z Ekipą dąży do podbicia rynku giełdowego. Czy wkrótce doczekamy się debiuty EKIPA S.A.?

EKIPA S.A. czy to tylko żmudne marzenie?

Na popularność Friza większy wpływ posiadały: projekt Dom Ekipa, wyzwania Daily. Wówczas przez okrągły rok publikował codziennie filmy. Powszechnie znany w sieci YouTuber został poproszony o udzielenie krótkiego wywiadu dla Polska Times. Ujawnił, że w najbliższym czasie planują wprowadzić spółkę na rynek giełdowy.

Okazuje się, że funkcję umożliwiająca realizację tego projektu pełni sam Sławomir Mentzen, który na codzień jest nie tylko politykiem, ale także doradcą podatkowym. Pomimo silnego wsparcia technicznego, Friz wyjawia, że zależy im na wykonaniu większości pracy samodzielnie. Ponadto, Friz, wskazał, że rolę głównego pomysłodawcy pełni Łukasz Wojtyca, który jest również menadżerem Wiśniewskiego.

Ekipą obecnie osiąga największe zyski w ramach prowadzonego sklepu odzieżowego marki Ekipatonosi. Karol Wiśniewski, Friz, przedstawia, że sukces marki spowodowany jest w głównej mierze najwyższa jakością sprzedawanych produktów.

Giełda Papierów Wartościowych to szansa dla spółki popularnego Youtubera?

Friz nie ukrywa, że utworzenie spółki akcyjnej to będzie sposób na finansowanie zaplanowanych inwestycji. Zebrane w ten sposób środki będą prawdopodobnie wykorzystane do budowy całego osiedla. Obserwatorzy Youtubera mogli w sobotę zapoznać się z wprowadzającym filmikiem, który był umieszczony na jego kanale. Stanowił on połączenie kilku urywków ze spotkania. Omawiane były wówczas najistotniejsze kwestie odnoszące się do tworzonej spółki akcyjnej.

Prawdopodobnie w celu uzyskania rozgłosu, Friz przedstawił kawałek dokumentu, który wskazywał najistotniejsze informacje o przyszłym debiucie EKIPA S.A. Holding na giełdzie papierów wartościowych. Najistoniejsza i budzącą największe zaciekawienie kwestia, a mianowicie data debiutu, została przez Youtubera skutecznie zamaskowana. Stąd też data debiutu nadal pozostaje nieznana opini publicznej.

Kto z pewnością zainwestuje w EKIPA S.A.?

Karol Wiśniewski już w tym momencie potrafi określić najpewniejsza grupę inwestorów, która pozwoli na realizowanie przyszłych celów. Friz powiedział, że może liczyć na wsparcie, nie tylko mentalne, ale także finansowe pochodzące od znajomych, którzy realnie są zainteresowani zainwestowaniem w ich projekty. Z pewnością debiut na Giełdzie Papierów Wartościowych będzie dla Ekipy momentem przełomowym, który może znacząco wpłynąć na projekty realizowane w przyszłości, a przede wszystkim ich wielkość.

Show More

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *