Ekipa youtubera Friza i T-Bull zapowiadają współpracę

Notowany na regulowanym rynku deweloper gier podpisał z EKIPA S.A. intencyjny list o współpracy. Tym samym jakże popularny polski youtuber Friz wkracza na rynek mogilnych gier pod rękę z firmą T-Bull S.A. Strony także rozmawiają o zaangażowaniu kapitałowym wzajemnym.

List intencyjny

Spółka T-Bull S.A. podpisała firmą EKIPA S.A. intencyjny list, w którym strony wyraziły zamiar współpracy w procesie produkcyjnym, wydawania oraz promocji gier na przeróżnych dystrybucyjnych platformach. Umowa ta dotyczy współpracy  ma zostać podpisana maksymalnie do końca stycznia przyszłego roku.

Listem intencyjnym z Frizem oraz jego EKIPĄ otwierają się kolejne możliwości dla mobilnych gier, które są tworzone przez T-Bull S.A. Damian Fijałkowski, który jest współzałożycielem i prezesem zarządu T-Bull S.A. dodaje także, że współpraca ta powinna się przyczynić do dalszego zwiększania wszelkich społeczności graczy, którzy są zainteresowani tymi projektami. Friz, jak i także pozostali członkowie tej EKIPY mają zasięgi bardzo imponujące w mediach społecznościowych.

To było marzenie Friza

Friz, a więc Karol Wiśniewski posiada konto na Youtube od roku 2010. Ma obecnie ponad czterech milionów subskrypcji. Jest także założycielem oraz jednym z członków EKIPY kilkuosobowej. Tylko w samym roku 2020 wszystkie filmy na kanałach EKIPY niemal wygenerowały 1,5 miliarda wyświetleń w serwisie YouTube, a liczba łączna subskrybentów i jej członków to ponad czternastu milionów.

Karol Wiśniewski puszczał od jakiegoś czasu oczko do gamingowej branży, a teraz wreszcie może odkryć karty oraz oficjalnie potwierdzić, że EKIPA wchodzi na rynek zarówno produkcji, jak i także wydawania gier. Wybór spółki T-Bull S.A. na pewno nie jest przypadkowy. Karol Wiśniewski wie doskonale jak długo się buduje skalę w społecznościowych kanałach, a T-Bull pokazuje naprawdę bardzo dobry potencjał w osiągnięciu zasięgów w mobilnych grach. Poza tym spółka ma bardzo wysokie kompetencje w produkcji oraz w wydawaniu gier na przenośne urządzenia.

Show More

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *