Ekspreskasa.pl – opinie o chwilówce

Ekspreskasa.pl oferuje obywatelom Polski pożyczki chwilowe, które udzielane są za pośrednictwem wyłącznie telefonu komórkowego i Internetu. Pożyczki dostępne są w kwotach od 100 do 2 000 zł. Pożyczkobiorca może zaciągnąć pożyczkę na okres 15, 30, a nawet 60 dni. Pierwsza pożyczka na kwotę 1500 zł jest całkowicie darmowa, nie są pobierane od niej żadne opłaty, ale należy ją spłacić w ciągu 30 dni. 

Ekspreskasa.pl – szybka, darmowa i bezpieczna pożyczka

Pierwsza pożyczka jest darmowa, a firma udziela jej na nieprzekraczalny termin 30 dni. Cała transakcja przebiega w pełni bezpiecznie. Aby zaciągnąć pożyczkę musisz, poprzez stronę internetową złożyć wniosek. Pierwszym krokiem jest wybór kwoty i czasu pożyczki. Jeżeli jest to Twoja pierwsza pożyczka w tej firmie, maksymalnie możesz pożyczyć 1500 zł na 30 dni. Jeżeli chcesz, aby pożyczka była w pełni darmowa, traktuj ten termin jako nieprzekraczalny. 

Po wybraniu kwoty i czasu pożyczki, wypełnij formularz swoimi danymi i przelej 1 grosz na podany rachunek bankowy. Po wykonaniu przelewu, proces przyznania pożyczki rozpocznie się i pieniądze zostaną przelane na Twoje konto. Ekspreskasa.pl korzysta z szybkich przelewów, dlatego pożyczone pieniądze znajdą się na rachunku bankowym w ciągu kilku minut. Po kilku dniach, pocztą tradycyjną otrzymasz list wraz z planem spłaty pożyczki. Po spłacie pierwszej pożyczki możesz zaciągnąć kolejną. 

Informacje ogólne o ekspreskasa.pl

 • Bez poręczycieli i dodatkowych dokumentów.
 • Pierwsza pożyczka, do 1500 zł na 30 dni za darmo.
 • Pożyczki od 100 do 2000 zł na maksymalnie 60 dni.

Co wyróżnia ekspreskasa.pl

 • Przelew na koncie po maksymalnie 10 minutach.
 • Pożyczki udzielane przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.
Nazwa firmy

Ferratum Bank p.l.c.

AdresDługa 11/13
53-657 Wrocław
Telefon(71) 716 22 22
Adres e-mail[email protected]
Godziny pracyPoniedziałek-Piątek: 9.00 – 21.00
Sobota: 10.00 – 18.00
Niedziela: nieczynne

Ekspreskasa.pl – jak zaciągnąć pożyczkę?

 1. Wybierz kwotę i termin spłaty, a następnie wypełnij formularz rejestracyjny. 
 2. Dokonaj opłaty rejestacyjnej wynoszącej 1 grosz.
 3. Po wykonaniu przelewu, proces dobiegnie końca i otrzymasz pożyczkę.

Kiedy otrzymam pożyczkę?

Pożyczone pieniądze pojawią się na Twoim koncie bankowym najpóźniej po 10 minutach. W wyjątkowych przypadkach będziesz proszony o przesłanie skanu dowodu osobistego.

PRZEDŁUŻENIE SPŁATY

Przedłużenie spłaty pożyczki w ekspreskasa.pl jest możliwe, a dokonać można tego po uiszczeniu poręczenia w dowolnej formie. Pożyczkę krótkoterminową można przedłużyć maksymalnie 2 razy, a jedno przedłużenie wydłuża okres spłaty o 30 dni. Jeśli chcesz przedłużyć pożyczkę zaciągniętą na 60 dni – możesz dokonać tego tylko raz. Przedłużenie spłaty pożyczki wiążę się z odpowiednią opłatą. Wynosi ona 25 % kapitału początkowego zaciągniętego zobowiązania i należy ją wpłacić na odpowiednie konto.

Druga możliwość przedłużenia spłaty jest darmowa. Aby w ten sposób przedłużyć pożyczkę, musisz w ciągu 5 dni przekazać ekspreskasa.pl umowę gwarancji. Musi ona zostać podpisana przez gwaranta, a także dwóch świadków.

Dodatkowe opłaty i kary

Dodatkowy opłaty pobierane są, przede wszystkim przy chęci przedłużenia spłaty pożyczki. W zależności od wybranego sposobu przedłużenia, będziesz zobligowany do wpłacenia 25 % całkowitej kwoty pożyczki na odpowiednie konto. Każda, kolejna pożyczka jest również oprocentowana i pobierane są dodatkowe opłaty. Pożyczkobiorca obarczony jest również kosztami procesu windykacyjnego w przypadku nie spłacenia pożyczki. 

500 zł1000 zł1500 zł2000 zł
15 dni125 zł
30 dni165 zł285 zł450 zł
60 dni250 zł550 zł800 zł1050 zł

WYMAGANIA

 Aby otrzymać pożyczkę musisz spełnić kilka warunków.

 1. Musisz mieszkać na terytorium Polski i być obywatelem tego kraju.
 2. Wiek 21 – 75 lat.
 3. Nie możesz być dłużnikiem.
 4. Musisz posiadać telefon komórkowy i konto bankowe.
Show More

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *