Forum

Forum

BIOMED-LUBLIN SA (BML) - Komunikaty Wiadomości

Cytat

BIOMED-LUBLIN SA (BML) przedstawiamy najważniejsze komunikaty i newsy w jednym miejscu. Podziel się swoimi wiadomościami na temat BIOMED-LUBLIN SA (BML). Wspólnie możemy rozbudować temat i czerpać bezpłatną wiedzę o spółce BIOMED-LUBLIN SA (BML).

Cytat

Pozostaje cały czas czekać na rozwój BioMed. Myślę że akcje cały czas warto trzymać i końcówka tygodnia może być bardzo dobra dla nas !

Cytat

To może być bardzo dobry tydzień dla Biomed. Dzisiaj informacje w TV, w czwartek złożony wniosek o dotacje i pewnie zostanie klepnięta w tym tygodniu. Więc jedna z najlepiej zapowiadających się spółek, która ma realne szanse być długo na topie.

Cytat

Nadal cierpliwie czekamy. Kurs stabilnie na 2.90-3.20 to jest bardzo dobry stabilny początek, aby po konkretnym komunikacie wystrzeliło. Warto dobierać jak macie okazje poniżej 3.00

Cytat

Biomed bedzie liderem w tym tygodniu...bedzie szlo do gory

 

Maciej Ostrowski has reacted to this post.
Maciej Ostrowski
Cytat

[url=http://uzpopka.city/]http://uzpopka.city/[/url]

Cytat

Путешествуем по Крыму вместе, отдых на море в Крыму. Пляжи, экскурсии, путешествия и оздоровление. Море, солнце и пляж – где отдохнуть, что посмотреть в Крыму? Целебные озера, туристический и пляжный отдых на берегу моря, крымская кухня [url=https://mytravelcrimea.ru/]https://mytravelcrimea.ru/[/url]