Filarum.pl – opinie o chwilówce

Filarum.pl to firma udzielająca pożyczki, której zaufało niesamowite grono klientów. Pierwsza pożyczka do 1000 zł jest udzielana za darmo, a termin spłaty wynosi 30 dni. Wniosek o udzielenie pożyczki można złożyć drogą elektroniczną.

Filarum.pl jest bardzo wpływową firmą na polskim rynku, jest bardzo rozpoznawalna i szanowana wśród Klientów potrzebujących chwilowej pożyczki. Przedsiębiorstwo to znane i szanowane jest również w innych krajach, o czym świadczą pozytywne opinie napływające z różnych zakątków Globu. 

Filarum, filar rzetelnych pożyczek

Każdego dnia firma udziela ogromne ilości pożyczek. W ofercie firmy należy zwrócić szczególną uwagę na darmową pożyczkę do 1000 zł. Jak sama nazwa wskazuje, aby otrzymać tą pożyczkę nie trzeba uiszczać opłat. Wystarczy złożyć wniosek, który często jest rozpatrywany pozytywnie. 

PierwszaParametry pożyczki
Kwota1000 zł2600 zł
Okres30 dni16 dni
Koszt0 zł658.78 zł
RRSO0%17177.8%
Do spłaty1000 zł3258.78 zł

Obecnie są 2 drogi wzięcia pożyczki w filarum.pl, możesz złożyć wniosek telefonicznie, lub na stronie internetowej. Bez względu na wybór sposobu, proces ten jest maksymalnie skrócony, co oszczędza Ci konieczności wypełniania dodatkowych dokumentów. Progi pożyczkowe są jasno określone. Maksymalna kwota pierwszej pożyczki może wynosić 1000 zł, drugiej 2000 zł, 2500 zł trzeciej, 3000 zł czwartej, 3500 zł piątej i 4000 zł szóstej. Warto zaznaczyć, że po przekroczeniu progu sześciu pożyczek, maksymalna kwota każdej pożyczki wynosi 4000 zł.

Filarum – tej firmie warto zaufać

Ciężko policzyć, ile osób obecnie ufa Filarum. Bez wątpienia jest to bardzo duża liczba, co jest znaczącym wyznacznikiem jakości i rzetelności oferowanych przez firmę usług. Polityka firmy świadczy o tym, że nastawiona jest ona przede wszystkim na pomoc Klientom. Każdy, kto potrzebuje w danej chwili pożyczki, może ze spokojem zgłosić się do Filarum.pl, bez obaw, że wystąpią nieoczekiwane komplikacje, czy pojawią się haczyki.

Cechy Filarum.pl

 • dzięki współpracy z wieloma bankami, pieniądze przelewane są w tempie ekspresowym,
 • realizacja usług w bardzo szybkim tempie, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Podstawowe informacje

 • Brak poręczycieli.
 • Pierwsza pożyczka do 1000 zł w pełni za darmo.
 • Opłata rejestracyjna 1 gr, aby potwierdzić dane osobowe.
 • Pożyczki od 100 do 4000 zł.
 • Okres spłaty 30 dni.

Jak otrzymać pożyczkę?

 1. Wybierz potrzebną Ci kwotę, a także okres spłaty pożyczki. Następnie kliknij przycik „Weź pożyczkę”, dokładnie wypełnij formularz rejestracyjny na stronie.
 2. Ze swojego konta bankowego przelej 1 gr na podany numer konta.
 3. Decyzję o udzieleniu pożyczki otrzymasz w wiadomości SMS.
 4. Po kilku minutach, na wcześniej podanym koncie bankowym pojawiają się Twoje pieniądze.

Kiedy pieniądze pojawią się na moim koncie?

Jeżeli dysponujesz kontem w jednym z banków znajdujących się na liście Filarum, pożyczone pieniądze pojawią się maksymalnie po upłynięciu kilku minut. 

Kiedy udzielane są pożyczki?

Nazwa firmy

Rapid Finance Polska Sp. z o.o.

Adresul. Postępu 18A
02-676 Warszawa
Telefon222 668 080
Adres e-mail[email protected]
Godziny pracyPoniedziałek-Piątek: 7:00 – 23:00
Weekend: 7:00 – 23:00

WYMAGANIA

Kto może ubiegać się o pożyczkę ?

 • Osoba w wieku od 20 do 76 lat,
 • Obywatel Polski, lub posiadacz adresu stałego zamieszkania w Polsce,
 • osoba posiadająca adres zameldowania i zamieszkania w Polsce,
 • osoba posiadająca telefon komórkowy i rachunek bankowy w Polsce.

PRZEDŁUŻENIE SPŁATY

W jaki sposób i ile kosztuje przedłużenie okresu spłaty pożyczki?

Spłatę pożyczki w Filarum po 30 dniach można przedłużyć. Okres, o jaki przedłużamy pożyczkę może wynosić 7, 14 i 30 dni. Aby tego dokonać należy przelać odpowiednią sumę pieniężną na jeden z rachunków bankowych Filarum. Kwota ta jest indywidualna, ustalana na podstawie kwoty i warunków zaciągniętej pożyczki. Okres spłaty można przedłużać dowolną ilość razy.

Opłaty i kary

Pożyczka jest darmowa tylko wtedy, kiedy spłacimy ją w terminie W przeciwnym wypadku Filarum, jako Pożyczkodawca ma prawo wszcząć postępowanie, w toku którego odzyska należność. Warto nadmienić, że wszelkimi kosztami związanymi z odzyskaniem długu obarczony jest Pożyczkobiorca. Podstawowym sposobem odzyskania należności jest naliczanie odsetek. I tak do kwoty naszej pożyczki doliczane jest 20% (według stopy lombardowej NBP). Ponadto firma przypomina o zaległej spłacie za pośrednictwem połączeń telefonicznych, wiadomości SMS, wiadomości e-mail, lub pisemnie. 

Przedłużenie terminu spłaty pożyczki

 • Okresy przedłużenia pożyczki 7, 14, 30 dni.
 • Koszt przedłużenia pożyczki uzależniony jest od kwoty i warunków pożyczki.
 • Pożyczkę można przedłużyć dowolną ilość razy. 
Show More

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *