GamerHash łączy siły z Coinfirm, aby wdrożyć AML i analizę do gamingu

GamerHash i Coinfirm działając we współpracy przetrą razem model zbierania funduszy oraz się skupią na zabezpieczeniu samej legalności środków. Z ponad pół miliona użytkowników, którzy korzystają z GamerHas, projekt niedawno stworzył model hybrydowy pozyskiwania funduszy. Z jednej strony właśnie VC mogą dołączyć we właśnie prowadzonej rundzie seed, gdy posiadacze tekonów już mogą kupować tokeny GamerCoin.

Tenże model przynosi każdej ze stron korzyści. Chodzi o to, że zespół, który prowadzi projekt przechodzi proces dokładny weryfikacji, który tak naprawdę wyklucza masę ryzyk, które są znane ze sprzedaży tokenów z ICO. GamerHash jest sprawdzony dokładnie przez procesy tradycyjne Due Diligence. Zaś z drugiej strony nabywcy tokenów wnoszą sami kapitał na rozwój. Przekonuje to VCs.

Aby jednak to wszystko co zostało powyżej napisane było możliwe oraz bezpieczne, należy dodać ostatni puzzel. Chodzi o firmę Coinfirm, która przeanalizuje samo źródło funduszy, które są używane do nabycia GamerCoins oraz przeprowadzają wszelkie kontrole zgodności właśnie z przepisami AML.

O GamerHash

Na pewno GamerHash graczom umożliwia udostępnienie mocy nieużywanej procesora czy też karty graficznej, aby wydobywać kryptowaluty. Można także zarabiać na graniu w gry. W ciągu dwóch i pół roku już prawie pół miliona użytkowników zarejestrowało swoje konto na tejże platformie. GamerHash wkrótce swoją działalność rozszerzy w Azji z uwagi na dopasowanie doskonałe do rynku oraz ogłosiło niedawno niezwykle ważną współpracę  dziesiątą co do wielkości kryptwalutą na świecie. Chodzi o Chainling.

Token firmy – GamerCoin, a więc GHX wkrótce zostanie wyemitowany na Malcie. Z koeli sprzedaż rozpocznie się przy pośrednictwie bardzo dobrze znanych giełd bezpośrednio w Korei Południowej. Obecnie GamerHash swoje tokeny sprzedaje w sposób bezpośredni, jedynie liczbie kupujących ograniczonej.

O Coinfirm

Coinfirm jest z kolei liderem światowym w dziedzinie przeciwdziałaniu prania brudnych pieniędzy jak i także regulacyjnych technologii dla kryptowalut oraz blockchaina. Oferuje tak naprawdę największy zasięg łańcucha bloków w branży, przy obsłudze grubo ponad tysiąc czterysta kryptowalut oraz protokołów. W tym także właśnie Bitcoina, Hyperledgera, Ethereum oraz wiele, wiele innych. Rozwiązania Coinfirm używane są przez liderów światowych rynku.

W zasadzie od giełd kryptowalut, jak Binance czy też protokołów takich jak XRP. Musimy także zaznaczyć tutaj kwestię bardzo dużych instytucji finansowych, jak na przykład PKO BP. Usługi firmy także obejmują Reclaim Crypto, a do tego również Trudatum. Jest to niezależna platforma regtech. Umożliwia ona rejestrację, werfyfikację oraz podpisanie pliku dowolnego z niemal stu procentową dokładnością. Więcej przydatnych informacji znajdziemy pod adresem www.coinfirm.com

Show More

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *