Giełd kryptowalut w UK usunie Ethereum z oferty

Coinfloor, a więc giełda kryptowalut, która działa najdłużej w Wielkiej Brytanii, planuje Ethereum usunąć z oferty swojej już w przyszłym miesiącu. Dlaczego? Tak naprawdę powołuje się na niejasną przyszłość drugiej jeśli chodzi kapitalizację waluty wirtualnej jak i także samą potrzebę bardzo uciążliwego technicznego wsparcia. Firma co więcej także planuje usunąć BCH, a więc Bitcoin Casha. Od dokładnie 3 stycznia Coinfloor obsługiwał będzie tylko i wyłącznie Bitcoina, gdy przypadnie jego rocznica urodzin. Dokładnie jedenasta rocznica urodzin.

Coinfloor – zbyt duże zamieszanie jeśli chodzi o przestawiania sieci Ethereum

Sama decyzja firmy podjęta została przed uruchomieniem dokładnie Ethereum 2.0, planowane wstępnie na sam początek roku 2020. Wówczas rozpocznie się proces przestawiania sieci z mechanizmu energochłonnego konsensusu PoW, a więc proof-of-work na PoS, a więc proof-of-stake.

Tak naprawdę to sama decyzja Coinfloor opiera się o samo założenie, że stworzenie zespołu, który posiada wiedzę specjalistyczną w celu samego śledzenia nowości związanych właśnie z ETH oraz oferowanie w tym temacie usług klientom swoim, może być o wiele bardziej kosztowne dla graczy mniejszych kryptowalutowych. Szczególnie jeśli ETH tylko stanowi część niewielką ich obrotu czy też portfeli.

Od momentu, który się rozpocznie dokładnie w przyszłym roku, sama aktualizacja platformy Ethereum zająć może lata do ukończenia całkowitego. Już tak naprawdę złożoność operacji oznacza nic innego jak to, że przez czas pewien istnieć mogą dokładnie dwie wersje eteru. W ten sposób się wypowiedział jednocześnie założyciel jak i także dyrektor generalny Coinfloor – Obi Nwosu.

Zdanie deweloperów

Według co po niektórych deweloperów Ethereum, minie tak naprawdę wiele lat, zanim w ogóle łańcuch stary Ethereum PoW w pełni zostanie włączony do sieci nowej PoS, co tak naprawdę prowadzi do dyskusji bieżących na temat wszelkiego rodzaju sposób stworzenia mostu bezpiecznego pomiędzy dwoma łańcuchami.

W opinii samego Obu Nwosu sam ogóle problemów jest związany z ulepszeniami planowanymi Ethereum. Po prostu jest nie wart ogólnego wzrostu wolumenu.

Jeśli chodzi o firmę Coinfloor, która jak najbardziej jest licencjonowana przez FCA, a więc przez brytyjski Urząd Nadzoru Finansowego ma jak najbardziej dostęp do krajowej usługi płatności szybszych w zakresie wpłat oraz wypłat natychmiastowych FIAT. Na pewno czekała na regulacyjną pewność wokół samego Ethereum. Oczywiście zanim umieściła ostatecznie token w ofercie swojej pod koniec roku ubiegłego. Nwosu dodał także, że sam handel Ethereum stanowi ułamek niewielki samego wolumenu giełdy, który się opiera głównie w zasadzie o Bitcoina. Na pewno będziemy z zaciekawieniem obserwować jak to wszystko się będzie rozwijało. Jedno jest pewne – będzie ciekawie. Jednak musimy się jeszcze uzbroić w cierpliwość oraz spokojnie oczekiwać. Na pewno powinniśmy być na bieżąco z rynkiem kryptowalutowym.

Show More

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *