Heliborne – reaktywacja. Darmowy weekend na Steamie oraz DLC

Klabater S.A. zapowiada reaktywację gry Heliborne. Już w najbliższy weekend gracze z całego świata będą mogli wypróbować produkcję zupełnie za darmo, a ci którym przypadnie ona do gustu, kupią Heliborne w wyjątkowo niskiej cenie (obniżonej o 66 procent). Spółka na drugą połowę roku zapowiada wydanie edycji rozszerzonej oraz kolejny etap rozwoju marki, do której Klabater przejął prawa w 2020 roku. 

Od 8 do 11 maja Klabater udostępni:

  • Grę Heliborne w ramach darmowego weekendu  na platformie Steam – zaproszenie skierowane jest do wszystkich graczy chętnych spróbować swoich sił za sterami militarnych śmigłowców. 
  • Darmowy dodatek Navy Seals Camouflage w ramach prezentu dla wszystkich grających.
  • Specjalną zniżkę -66% w ramach akcji Daily Deal na Steam – wszyscy nowi gracze, którym spodoba się Heliborne, będą mogli go od razu kupić w preferencyjnej cenie. 

W 2017 roku wydaliśmy Heliborne w wersji na PC, ponieważ już wtedy dostrzegliśmy olbrzymi potencjał tej gry. W 2020 przejęliśmy prawa do marki, gdyż jesteśmy przekonani, że mamy dobry pomysł na rozwój tej produkcji – ocenia Michał Gembicki, członek zarządu Klabatera. – Plany wobec Heliborne’a mamy bardzo ambitne i długofalowe. Grą zajmuje się w tej chwili dedykowany zespół developerów, jednocześnie bez przerwy pozostajemy w bliskim kontakcie z dużą i zaangażowaną społecznością graczy. Weekendowa akcja na Steamie oraz nadchodząca wielkimi krokami premiera edycji rozszerzonej, to dopiero początek dalszego rozwoju tej marki.

Dodatek Navy Seals Camouflage 

W czasie darmowego weekendu z Helibornem, gracze otrzymają w prezencie specjalny dodatek Navy Seals Camouflage, zawierający atrakcyjne kamuflaże i malowania dla kluczowych helikopterów w grze:

  • Kamuflaż Screamin' Indians dla MH-60s HSC-6
  • Kamuflaż Red Lions dla MH-60s HSC-15
  • Kamuflaż Eightballers dla MH-60s HSC-8
  • Kamuflaż Black Jacks dla MH-60s HSC-21
  • Kamuflaż Sea Knights dla MH-60s HSC-22

 

 

Heliborne

Heliborne to powrót do niemal zapomnianego gatunku – gier akcji z helikopterami w roli głównej. Gracz może wziąć udział w konfliktach zbrojnych znanych z kart historii, przemierzać mapy zainspirowane prawdziwymi miejscami i znaleźć się w samym centrum bezwzględnej walki powietrznej.

Grający może usiąść za sterami najbardziej znanych helikopterów wojskowych w historii, od klasycznych maszyn z lat 50. po nowoczesne śmigłowce XXI wieku. Gra posiada opcję rozgrywki z przyjaciółmi w trybie kooperacji lub rywalizacji w trybie wieloosobowym z graczami z całego świata. Gracz bierze udział w dynamicznie zmieniającym się polu bitwy, gdzie można wesprzeć działania wojsk lądowych umacniających swoje pozycje i tworzących linie zaopatrzenia.

W 2020 roku Klabater wykupił od studia JetCatGames pełnię praw do gry i marki Heliborne – sieciowego symulatora nowoczesnego pola walki  i symulatora śmigłowca w jednym. Do tej pory grę nabyło blisko 100 tys. graczy z całego  świata. Największą liczbę klientów stanowią gracze z USA, Niemiec, Rosji i Australii. Aktualna wishlista użytkowników zainteresowanych nabyciem tytułu to 100 tys. zapisów. Do gry dostępnych jest również aż 15 DLC.

Show More

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *