Invest Komfort wspiera kolejne placówki w walce z koronawirusem

Deweloper zamówił już maseczki i respiratory dla pomorskich szpitali, przyłączając się przy tym do akcji Business Centre Club i akcji Portu Gdynia #Dzielmysiędobrem. W ostatnich dniach zarząd firmy postanowił wesprzeć również trójmiejskie domy pomocy społecznej oraz Klinikę Alergologii i Pneumonologii w Gdańsku. 

 Invest Komfort przeznaczył już na działania pomocowe ponad 200 tysięcy złotych. Pierwsze zakupione przez dewelopera respiratory, niezbędne do ratowania ludzkiego życia, trafiły w tym tygodniu do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Słupsku oraz Pomorskiego Centrum Reumatologicznego w Sopocie. 

Deweloper zakupił też łącznie 23 500 maseczek, które są sukcesywnie przekazywane szpitalom, domom opieki społecznej oraz pracownikom firmy. Wsparł również zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla Kliniki Alergologii i Pneumonologii w Gdańsku.

Przed Wielkanocą firma rozpoczęła akcję wsparcia lokalnych placówek pomocy społecznej. Zestawy środków ochrony osobistej – maseczki, rękawiczki i żele do dezynfekcji – zostały przekazane do DPS w Sopocie i Gdyni oraz dwóch Gdyńskich Ośrodków Wsparcia.

Dziś kolejne paczki trafią do placówek w Gdańsku tj.: DPS im. Jana Pawła II,  „Polanki”,„Ostoja”,„Starogardzka”,„Złota Jesień” oraz DPS przy ulicy Turystycznej 23. Są to placówki dla osób w podeszłym wieku, przewlekle chorych, jak i niepełnosprawnych dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Deweloper, jako jeden z pierwszych, wsparł w ten sposób akcję #GdańskPomaga, zainicjowaną przez Miasto Gdańsk i Fundację Gdańską. 

W trudnym czasie powinniśmy okazywać sobie więcej dobrych słów i gestów, które udowadniają, że jesteśmy razem. – mówi Mieczysław Ciomek, prezes Invest Komfort – Ludzka solidarność i pomoc dają nadzieję, że wspólnie przetrwamy ten kryzys. Jako firma z Trójmiasta chcemy wspierać mieszkańców i lokalne instytucje, do czego zachęcamy też inne podmioty. To z pewnością nie koniec naszych działań pomocowych, wiele jest jeszcze do zrobienia. – zapowiada Mieczysław Ciomek.

Show More

1 komentarz

  • działki opole najem okazjonalny umowa darowizny wzór wypowiedzenie
    działki opole najem okazjonalny umowa darowizny wzór wypowiedzenie

    Stale poszerzamy naszą ofertę. Dom sprzedaż opole.

    Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *