Invest Komfort wspiera pomorskie szpitale w walce z epidemią

Trójmiejski deweloper zakupił dla lokalnych szpitali 10 tysięcy maseczek i 5 respiratorów. To w tej chwili najpotrzebniejsze rzeczy, od których zależy ratowanie zdrowia i życia. 

Zarząd Invest Komfort podjął decyzję o przeznaczeniu funduszy na pomoc w wyposażeniu pomorskich szpitali i przystąpił do inicjatywy zakupu maseczek koordynowanej przez departament zdrowia Urzędu Marszałkowskiego we współpracy z Business Centre Club. Deweloper zaangażował się również w szlachetną akcję #Dzielmy się dobrem Portu Gdynia,

w ramach której zakupił 2 respiratory, które pomogą ratować życie chorych. W ramach własnej inicjatywy dokupił dodatkowe 3 urządzenia dla szpitali oraz 3 500 maseczek dla swoich pracowników. Przeznaczył już łącznie ponad 200 tysięcy złotych za walkę z koronawirusem.

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem zaangażowania lekarzy i personelu medycznego w walce z COVID-19. Zakupiony przez nas sprzęt to w tej chwili rzeczy najpotrzebniejsze, od których zależy ratowanie zdrowia i życia. Jesteśmy silnie związani z Trójmiastem i chcemy nie tylko kształtować przestrzeń naszego regionu, ale również aktywnie wspierać lokalną społeczność, aby nasze życie było lepsze i bardziej bezpieczne. To część naszej misji  – mówi Mieczysław Ciomek, prezes Invest Komfort. 

Invest Komfort na bieżąco śledzi sytuację i jest otwarty na dalsze niesienie pomocy. Zachęca również wszystkie firmy do włączania się do akcji Business Centre Club i Portu Gdynia.

 – Wierzę, że potrafimy przezwyciężyć trudności dzięki wzajemnemu wsparciu. Jako społeczność powinniśmy się teraz jednoczyć i wzajemnie pomagać, bez względu na podziały. Dlatego zachęcam moje koleżanki i kolegów – przedsiębiorców do zaangażowania się w walkę z epidemią. Słowo solidarność znów staje się ważne i nabiera zupełnie innego znaczenia – dodaje prezes Invest Komfort. 

Show More

1 komentarz

  • Anita
    Anita

    Brawo dla dewelopera. Piękny gest. 🙂

    Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *