Jak zaoszczędzić na pożyczce ?

Każdemu może się zdarzyć, że nagle będziemy potrzebować większej kwoty pieniędzy, którą przyjdzie nam pożyczyć od banku, spółdzielczej kasy oszczędnościowo-kredytowej bądź od innej instytucji kredytowej lub pożyczkowej. Jak zaoszczędzić na pożyczce?

Oszczędnościowe pożyczanie pieniędzy

Generalnie pożyczając jakąkolwiek kwotę środków finansowych z banku lub innych instytucji kredytujących należy liczyć się z tym, że taka operacja będzie pociągała za sobą pewne koszty. Bank naliczy prowizję za przystąpienie do zobowiązania, w wysokości nawet kilku procent kwoty kredytu, a poza tym kredytobiorca będzie musiał oddać pożyczony kapitał wraz z odsetkami naliczonymi według przyjętej w umowie kredytowej stopy procentowej, wyrażonej w skali roku.

Trudno oczekiwać, aby bank wchodził w rolę instytucji charytatywnej i wspaniałomyślnie pożyczał klientom pieniądze bez oprocentowania i bez prowizji. Jako firma nastawiona na komercyjną działalność, na sprzedaży produktów kredytowych chce zarobić.

Zatem, jak zaoszczędzić na pożyczce? Być może dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z atrakcyjnych ofert firm pożyczkowych, które organizują akcje marketingowe, w ramach których udzielają dla nowych klientów nieoprocentowanych pożyczek.

Darmowa pożyczka poza sferą bankową

Jak zaoszczędzić na pożyczce? Należy skorzystać z oferty na pierwszą pożyczkę nieoprocentowaną, bezpłatną, bez naliczania jakichkolwiek opłat dodatkowych dla nowych klientów firm pozabankowych. Firmy udzielające tzw. szybkich pożyczek chwilówek w ten sposób chcą przyciągnąć do siebie nowych klientów.

Chwilówki bezpłatne zwykle mają ograniczoną wysokość i okres kredytowania.  Ofertę na darmowe pożyczki dla nowych klientów posiada co najmniej kilka firm pożyczkowych w Polsce, między innymi:

Show More

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *