Jak zostać profesjonalnym traderem? – Kurs Online Maciej Goliński

Pierwszy w Polsce kompletny kurs Inwestowania połączony z tygodniowym Live Tradingiem, zaprasza Maciej Goliński, trader z 25 letnim doświadczeniem. Uczeń legendarnego inwestora Joe Rossa.

Kurs od podstawowych do zaawansowanych aspektów tradingu, pokazujący zarówno strategie krótko- jak i długoterminowe. Wiele osób rozpoczyna swoją naukę od poznania strategii, nie zwracając uwagi na budowę trading planu i odpowiednie mentalne nastawienie, czyli czynniki, które według autora są kluczowe, aby odnieść sukces na rynku. 

Co zawiera kurs?

  • Budowa trading planu – zasady oraz gotowe scenariusze
  • Najważniejsze aspekty analizy technicznej – jak czytać wykres
  • Kompletne strategie krótko – i długoterminowe wraz z analizą fundamentalną
  • Psychologia inwestowania – jak poradzić sobie z emocjami?
  • Tygodniowy Live Trading z autorem

Dlaczego właśnie ten kurs?

  1. Budowany od podstaw dla każdego tradera niezależnie od poziomu zaawansowania, to ponad 15 godzin materiałów!
  2. Kompleksowe podejście – to nie tylko strategia, ale również psychologia, zarządzanie kapitałem i budowa własnego trading planu
  3. Niezależnie od tego czy chcesz być day traderem czy swing traderem omówione zostały oba aspekty
  4. To nie tylko teoria, ale również pokazanie praktycznego zastosowania omawianej metodologii podczas “Live Tradingu”
  5. Od praktyka – Maciej Goliński jest profesjonalnym traderem z 25 letnim doświadczeniem

O autorze

Studiował handel zagraniczny i jako student stawiał pierwsze kroki w inwestowaniu na GPW. Od 1994 roku jest aktywnym inwestorem na GPW. Rynkiem FOREX zainteresował się w 2003 roku. Obecnie inwestowaniem zajmuje się zawodowo. Gra na amerykańskim rynku kontraktów terminowych, rynkach towarowych oraz rynku walutowym. Aby stać się ekspertem w tradingu odbył liczne szkolenia. Indywidualne szkolenie w Stanach Zjednoczonych u Joe Ross’a było dla niego przełomem. Potem była długa, intensywna praca własna prowadząca aż do punktu, w którym jest dziś. Pasje Macieja Golińskiego to, poza giełdą, narciarstwo, rajdy samochodowe oraz żeglarstwo.

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 81% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

Show More

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *