Karta kredytowa od T-Mobile Usługi Bankowe

T-Mobile Usługi Bankowe” to marka, która w maju 2014 r. zastąpiła Alior Sync. Podobnie jak poprzedniczka oferuje klientom wiele atrakcyjnych rozwiązań finansowych. Wśród nich jest karta kredytowa.

Karta kredytowa od T-Mobile Usługi Bankowe – opinie

Z usług bankowego T-Mobile mogą korzystać wszyscy klienci, a nie tylko abonenci fioletowego operatora. Jednak posiadanie numeru w tej sieci pozwala uzyskać dodatkowe korzyści, np. zwrot części wydatków opłaconych telefonem (w ramach usługi MyWallet), darmowe doładowania.

Warto też przyjrzeć się karcie kredytowej T-Mobile. Jej wydanie jest bezpłatne. Aktywny klient nie zapłaci również za korzystanie z niej. W tym przypadku „aktywny” to taki, który użyje plastiku co najmniej cztery razy w miesiącu (pod uwagę brane są tylko transakcje bezgotówkowe, z wyłączeniem przelewu z rachunku karty).

Okres bezodsetkowy na karcie kredytowej T-Mobile trwa aż 58 dni. Oznacza to, że przez ten czas operator nie nalicza odsetek od wykorzystanego limitu. Innymi słowy: jeśli zapłacimy kartą np. za telewizor wart 5 tys. zł i tę kwotę zwrócimy po 20 dniach od zakupu, to w praktyce otrzymamy darmowy kredyt – nie zostaniemy obciążeni odsetkami.

Jeśli posiadamy abonament w fioletowym telekomie, kartę możemy zapisać w telefonie (chodzi wgranie funkcji płatniczej do karty SIM telefonu) i używać go jak portfela podczas zakupów. Wówczas opłata miesięczna za użytkowanie plastiku wyniesie bezwarunkowe 0 zł.

O kredytówkę T-Mobile można wnioskować na wiele sposobów: przez telefon, internet, w placówce operatora lub w tzw. Wirtualnym Oddziale. W zależności od tego, o jaki limit wnioskujemy i czy jesteśmy już klientem T-MUB, zawarcie umowy odbywa się w placówce, przez internet albo za pośrednictwem kuriera.

Show More

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *