Karta kredytowa PremierMiles w Citi Handlowym

Tańsze bilety i hotele, przywileje podczas podróżowania samolotem, możliwość zwolnienia z opłaty i spory bonus na start – to najważniejsze korzyści płynące z posiadania karty kredytowej CitiBank PremierMiles.

Karta kredytowa PremierMiles w Citi Handlowym Bonusy w Polsce i za granicą

Banki w różny sposób nagradzają klientów korzystających z wydanych przez nie kart kredytowych. Przykładowo Citi Handlowy w ramach karty CitiBank PremierMiles nalicza za każdą transakcję bezgotówkową punkty, zwane Citi Milami, które można wymienić na pieniądze albo zniżki na bilety i hotele.

Zasady są proste. Za każde wydane kartą w sposób bezgotówkowy 5 zł klient otrzymuje 1 Citi Milę (uwzględniane są wszystkie transakcje bezgotówkowe, a nie tylko te związane z opłacaniem biletów, co może sugerować nazwa karty).

Zgromadzone Citi Mile może wymienić na: pieniądze (przeliczniki to 49,38 mili za 1 zł), zniżki na bilety i hotele (m.im. British Airways, Air France) albo punkty w programach lojalnościowych partnerów banku (przelicznik to 2,47 mili za 1 pkt). Żeby więc otrzymać 1 zł, trzeba uprzednio wydać plastikiem 250 zł. Moneyback wynosi więc 0,4 proc.

Warto dodać, że po pierwszej transakcji kartą CitiBank PremierMiles klient nagradzany jest bonusem w wysokości 2 tys. mil, co stanowi równowartość 10 tys. zł! Wartość opłaconej w ten sposób należności nie ma znaczenia. Liczy się każda operacja bezgotówkowa zrealizowana kartą.

Co jeszcze otrzymuje posiadacz karty kredytowej CitiBank PremierMiles?

Lista korzyści jest długa. Do największych można zaliczyć: bezterminową ważność zgromadzonych mil, dochodzące do 50 proc. rabaty u 4700 partnerów banku (m.in. Top Secret, Cinema City, Yves Rocher, Monnari, Tatuum), 54-dniowy okres bezodsetkowy od wykorzystanych środków i pomocy bankowego konsjerża, który w naszym imieniu zarezerwuje bilet, hotel czy wynajmie samochód.

Show More

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *