Konto Jakie Chcę – Santander Bank 550 zł bonusu

Nasze finanse są nas bardzo istotne. Powierzając je różnego rodzaju instytucjom finansowym, chcemy mieć pewność, że są w dobrych rękach. Coraz częściej zależy nam również, aby dana oferta rachunku była elastyczna i odpowiednia do prowadzonego przez nas trybu życia. Takie wielofunkcyjne i innowacyjne rozwiązanie możliwe jest teraz z Santander Bank Polska.

CZAS TRWANIA
  • Bez ograniczeń
ZYSK
  • Do 25 zł miesięcznie.
ŁATWOŚĆ UZYSKANIA PREMII
  • Łatwo. Wystarczy posiadać Konto Jakie Chcę, okazać w banku faktury za media i opłacać je przelewem.

Jedno konto, a potrafi tak wiele

Od listopada 2017 r. Jedynym kontem dostępnym dla klienta indywidualnego w Santander Bank Polska jest Konto Jakie Chcę. Decydując się na tak uniwersalne rozwiązanie, instytucja zaryzykowała – wiadomo, że jeśli coś jest przeznaczone dla wszystkich, może nie zadowolić nikogo.

Aby zniwelować to ryzyko, bank dał możliwość klientom na indywidualne modyfikowanie oferty – każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie czy liczy na tanie opłaty za prowadzenie rachunku, czy zależy mu na szerokiej gamie nowoczesnych narzędzi. Klienci banku mogą przykładowo decydować, ile i za co chcą ponosić opłaty. Ponadto konto jest łatwe w obsłudze i bardzo intuicyjne. Na uwagę zasługuje też ciekawa oferta oszczędnościowa. Wreszcie konto oferuje wiele promocji, nie tylko dla nowych, ale także dla obecnych klientów banku.

Konto Jakie Chcę stanowi też interesująca propozycje dla najmłodszych klientów, przede wszystkim ze względu na niskie ceny.

Opłaty zależne od wieku

Otwarcie i prowadzenie rachunku odbywa się bezpłatnie. Bank nie pobiera za to żadnych prowizji. Pewne różnice da się zaobserwować przy niektórych operacjach, np. gotówkowych czy bankomatowych, szczególnie za granicą czy zwykłych przelewach w oddziale banku.

Obsługa karty to coś, co jest szczególnie charakterystyczne dla Konta Jakie Chcę. Otóż klienci mogą sami decydować o sposobie pobierania opłaty za tę obsługę – wiek nie ma tutaj znaczenia. Wybór zawężony jest do dwóch opcji: stałej opłaty w kwocie 3 zł za jeden miesiąc lub warunkowej w kwocie 5 zł. Drugi wariant umożliwia uniknięcie opłaty w przypadku dokonania minimum pięciu transakcji miesięcznie. Sposób poboru opłaty za obsługę karty można w każdej chwili zmienić za pośrednictwem bankowości internetowej. Zmiana wchodzi w życie z początkiem kolejnego miesiąca.

Najmłodsi klienci, decydując się na wybór Konta Jakie Chcę, mogą liczyć na wiele ulg związanych z jego obsługą. Do najważniejszych należą zwolnienia z opłat za wypłaty w innych bankomatach na terenie kraju czy za granicą (tu jednak dojdą koszty przewalutowania operacji), możliwość darmowego wznowienia karty oraz niższe opłaty za dokonywanie transakcji w oddziałach banku.

Jeśli chodzi o starszych klientów, istnieje kilka opłat, które mogą początkowo zniechęcać. Należy jednak pamiętać, iż opłaty te można w prosty sposób zniwelować poprzez skorzystanie z oferowanych przez bank opcji alternatywnych.

W jaki sposób zatem zminimalizować koszty?

Chociażby poprzez wybór warunkowej opłaty za obsługę karty. Przypomnijmy, że przy dokonaniu pięciu transakcji miesięcznie, opłata ta nie będzie pobierana. Po drugie, jeśli chodzi o prowizje za operacje w obcych bankomatach, możemy przykładowo wykupić specjalny pakiet z darmową opcja dokonywania takich transakcji, wypłacać gotówkę za pomocą aplikacji BLIK lub najprościej – korzystać tylko z urządzeń Santandera.

A łowcy promocji? Oni też znajdą coś dla siebie!

Uzyskania atrakcyjnej premii możliwe jest nie tylko za samo założenie rachunku, ale również za jego aktywną obsługę. Przykładowo klienci banku mogą liczyć na 25 zł zwrotu w miesiącu za opłatę rachunków z Konta Jakie Chcę. Kolejne 50 zł można otrzymać za polecenie usług banku. A co najważniejsze, za otwarcie konta i spełnienie prostych warunków bank oferuje premie w wysokości nawet kilkuset złotych.

Intuicyjne zarządzanie rachunkiem

Szeroki możliwości płatności mobilnych, BLIK, Google Pay czy transakcje zbliżeniowe przy pomocy zegarka, jak Fitbit Pay czy Garmin Pay to tylko niektóre udogodnienia. Ponadto rozbudowana aplikacja daje możliwość zakupu biletów komunikacyjnych, uiszczanie opłat parkingowych czy za korzystanie z taksówki oraz łatwy dostęp do lokat, rachunków oszczędnościowych i innych podobnych produktów.

Najistotniejsze minusy konta

Jak każdy produkt, również Konto Jakie Chcę posiada pewne wady. Spora niedogodność stanowią koszty obsługi walutowej. Karta możliwa jest do uzyskania dopiero po zakupie specjalnego pakietu. Warto także zaznaczyć, iż prowizja zależy od uśrednionego salda rachunku – konto musi być na bieżąco zasilane kwotą narzuconą przez bank.

Klienci powyżej 26. roku życia z pewnością nie będą zadowoleni z opłaty za wznowienie karty czy dość wysokich kosztach obsługi rachunku w oddziałach banku.

Założenie konta? Nic prostszego

Wystarczy wypełnić prosty wniosek na stronie internetowej Santandera. Podpisanie umowy natomiast może odbyć się aż na cztery sposoby: przy pomocy Wideo Doradcy (tutaj wymaga się posiadania komputera wyposażonego w kamerę i dostępu do Internetu), przelewu weryfikacyjnego, poprzez usługę kurierska czy po prostu w jednej z placówek banku.

Dla kogo najwięcej korzyści?

Najbardziej zadowoleni z oferty Konta Jakie Chcę będą klienci, którzy aktywnie korzystają z konta poprzez bankowość internetowa czy mobilne aplikacje. Oferta zawiera również ciekawy pakiet nowinek technologicznych. Konto polecane jest także dla najmłodszych klientów że względu na niskie koszty związane z obsługą rachunku i gratisy. Wreszcie Konto Jakie Chcę wychodzi naprzeciw wszystkim łowcom promocji. Zwrot wydatków za rachunki, program „Polecam mój Bank” czy promocje okresowe – to wszystko pozwala na zysk rzędu nawet kilkuset złotych.

Konto Jakie Chcę to naprawdę ciekawa propozycja, która jest w stanie sprostać wymaganiom klientów należących do różnych grup. Oprócz samodzielnego modyfikowania opłat, rachunek daje możliwość indywidualnego doboru usług specjalnych tak, aby zaspokoić potrzeby wszystkich klientów banku. Wszystko, o co musisz zadbać to aktywne zarządzanie kontem i umiejętne kalkulowanie kosztów.

Show More

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *