Kryptograficzna wymiana Börse Stuttgart już jest dostępna

Druga co do wielkości giełda wartościowych papierów w Niemczech oraz dziewiąta w Europie BSDEX jest dostępna teraz dla absolutnie wszystkich mieszkańców strefy euro, a szczególnie dla NIemców.

Rynek od samego początku wykazywał bardzo duże zainteresowanie technologią blokowych łańuchów oraz kryptowaluty. Jednak regulacje surowe wiodącego kraju w Europie ich biznesplany uniemożliwiły, ale wszystko to się zmieniło najwyraźniej w zasadzie z dnia na dzień.

Giełda Papierów Wartościwych z zadowoleniem przyjęła BTC

Axel Springer oraz Finanzen.net kontrolują dokładnie 30 procent spółki nowej, która siedzibę będzie miała w Stuttgarcie oraz będzie zarządzać w Berlinie biurem, a więc w stolicy Niemiec.

Jednak to nie wszystko, oprócz tego nowa giełda także planuje dodać do funkcji nowej platformy zagregowane różnorodne rynkowe aktywa takie jak na przykład:

  • wartości symboliczne,
  • branża nieruchomości oraz osoby zainteresowane budowaniem platform swoich w ramach technologii blokowego łańcucha,
  • finansowanie wątpliwości,
  • fundusze inwestycyjne,
  • oraz o wiele, wiele więcej niż firma jeszcze się nie ośmieliła ujawnić.

Ale te wszystkie cechy nie będą w ogóle dla ogółu społeczeństwa, jak nas przyzwyczaił świat tradycyjny. Ponieważ użytkownicy, którzy wziąć chcą udział, muszą wszystkie swoje dokumenty tożsamości przedstawić, które ich akredytują jako mieszkańców stałych, z obywatelstwem jednego z państwa Unii Europejskiej.

Wstępne warunki, które należy spełnić

Nie jest wcale tak łatwo. Zapoznajmy się z poniższymi bardzo ważnymi informacjami.

Bowiem należy spełniać cały szereg wstępnych warunków. Chodzi o takie warunki jak:

  • muszą mieć co najmniej 18 lat,
  • muszą mieć konto bankowe w jednym z niemieckich banków,
  • mają utworzone wcześniej konto na BSDEX. To z kolei wymaga kolejnej prawdziwej wiązki dokumentów.

W tym właśnie celu platforma dla osób nowoprzybyłych otworzyła dla swoich klientów drzwi, którzy by chcieli dostarczyć przez tę firmę wymaganą ilość dokumentów oraz kolekcji we wrześniu roku 2019. Teraz nadszedł najwyższy czas, aby wszyscy zebrali owoce ich cierpliwości.

Bardzo ważną częścią tej wiadomości jest to, że to będzie pierwsza regulowana w pełni transakcyjna platforma w Niemczech. Chodzi o to, że BS DEX spełnia wszystkie absolutnie regulacyjne wymogi, które są wprowadzane przez niemieckie bankowe prawo.

Wprowadzenie tego na rynek regulowanego całkowicie krytyka by oznaczało zmianę całkowitą zmianę tak zwanego paradygmatu przez organy niemieckie regulacyjne. Zauważyć warto, że BSDEX nie jest jedyną samą krytyką giełdy w UE, która stworzyć próbuje rozwiązanie własne w ramach ekosystemu ściśle regulowanego. –

Już wiele krytyków giełd znacznie się zaangażowało w pracę nad uruchomieniem projektów podobnych, ale na etapach różnych krytyki samego ekosystemu. Na przykład operator giełdy szwajcarskiej, SIX Group, także planuje uruchomienie całkiem nowej giełdy, która jest zasilana technologią blokowego łańcucha.

Show More

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *