Latwykredyt.pl – opinie o chwilówce

Latwykredyt.pl to bardzo obiecująca firma, która specjalizuje się w udzielaniu szybkich pożyczek. Pierwsza pożyczka może opiewać nawet na kwotę 1500 zł i może być spłacona w terminie aż 30 dni. Są to warunki bardzo korzystne biorąc pod uwagę fakt, że dopiero rozpoczynamy współpracę z tą firmą.

Kolejne pożyczki mogą być nawet na kwotę 3000 zł, a termin ic spłaty może wynosić maksymalnie 30 dni. Samo zaciągnięcie pożyczki jest procesem błyskawicznym. Wystarczy jedynie wybrać interesującą nas kwotę, czas w którym dokonamy zwrotu pożyczki i wypełnić formularz. To wszystko! Jedyne co musisz znać to swoje dane osobowe i potrzeby. Tak krótka rejestracja jest niewątpliwą zaletą.

Latwykredyt.pl – sprawne pożyczanie

Zaciągnięcie pożyczki nigdy nie było tak sprawne i proste, jak ma to miejsce w latwykredyt.pl. Wypełniasz wniosek, wykonujesz przelew na kwotę 1 grosz na wskazane konto bankowe w celu potwierdzenia tożsamości i gotowe! Po pozytywnym rozpatrzeniu Twojego wniosku pieniądze automatycznie zostają przelane na rachunek bankowy. 

Latwykredyt.pl, kolejne pożyczki to nie problem!

Po spłacie pierwszej pożyczki możesz ubiegać się o kolejną. Proces ten jest równie prosty, jak ma to miejsce w przypadku pierwszej pożyczki. Wystarczy zalogowć się na swoje wcześniej utworzone konto, wybrać kwotę i czas spłaty, a następnie potwierdzić swoją chęć. Decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymasz w waidomości SMS. Przelew dotrze do Ciebie natychmiast. 

PierwszaParametry pożyczki
Kwota1500 zł1600 zł
Okres30 dni23 dni
Koszt0 zł384 zł
RRSO0%2937.82%
Do spłaty1500 zł1984 zł

Zalety latwykredyt.pl

  • Automatyczny przelew po otrzymaniu pozytywnej decyzji.
  • Proces zaciągnięcia pożyczki w pelni automatyczny, za pośrednictwem strony internetowej.
  • Brak ukrytego przekazu, wszystkie zasady i warunki w pełni zrozumiałe.

Ogólnie o latwykredyt.pl

  • Pożyczki bez poręczycieli.
  • Pierwsza pożyczka bez opłat do 1500 zł na 30 dni.
  • Brak prowizji.
  • Minimalna kwota pożyczki to 100 zł, a maksymalna 3000 zł.

Kiedy otrzymam pożyczkę?

Po wypełnieniu wniosku i pozytywnym przejściu weryfikacji, przelew z latwykredyt.pl otrzymasz natychmiastowo. Wyjątkiem są jednak banki nie znajdujące się na liście banków współpracującyc z firmą. 

Nazwa firmy

PolCredit Sp. z o.o

Adresul. Pokorna 2 lok. 1044
00-199 Warszawa
Telefon22 228 21 03
Adres e-mail[email protected]
Godziny pracyPoniedziałek-Piątek: 7:00 – 22:00
Weekend: 9:00 – 20:00
Show More

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *