Lendon – opinie o chwilówce

Lendon.pl jest jedną z firm oferujących chwilówki na korzystnych warunkach. Pożyczki udzielane są przez Internet, co jest bardzo wygodne i pozwala podreperować budżet bez wychodzenia z domu.

Firma zyskała swoje zaufanie wśród obywateli Polski oferując korzystne, dopasowane do potrzeb i możliwości warunki zaciągania pożyczek. Już od pierwszej pożyczki, która jest w pełni darmowa, firma dba o każdego Klienta. Ponadto rozpoczynając współpracę z lendon.pl możesz pożyczyć aż 1500 zł na 30 dni.

Lendon.pl – korzystne warunki, łatwe pożyczanie

Lendon.pl już od samego początku wzbudza zaufanie przejrzystymi i w pełni zrozumiałymi warunkami pożyczkowymi. Każdy Klient zainteresowany pożyczką otrzyma wszelkie informacje niezbędne do świadomego zaciągnięcia pożyczki.

Wszystko odbywa się bez pośredników, a umowa pożyczki nie zawiera kruczków, za którymi nie przepadamy. Pierwsza pożyczka może opiewać na kwotę 1500 zł pożyczaną na 30 dni. Od pierwszej pożyczki nie są pobierane opłaty, czy prowizje, dlatego musisz zwrócić jedynie tyle, ile pożyczasz. 

PierwszaParametry pożyczki
Kwota3000 zł3100 zł
Okres45 dni25 dni
Koszt0 zł827 zł
RRSO0%3060%
Do spłaty3000 zł3927 zł

Lendon.pl – proste zaciąganie pożyczek!

Proces rejestracji w Lendon.pl jest bardzo prosty i opiera się na trzech, krótkich etapach. Pierwszym etapem jest rejestracja użytkownika. Formularz rejestracyjny wypełnij swoimi danymi osobowymi i wybierz warunki pożyczki, jakie Cię interesują. Następnie dokonaj opłaty rejestracyjnej w wysokości 1 grosza.

Przelewu dokonaj na odpowiednie konto bankowe. Po wykonaniu przelewu i zatwierdzeniu wniosku otrzymasz pieniądze na konto. W przyszłości, w przypadku chęci wzięcia kolejnej pożyczki wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto w serwisie i złożysz wniosek o przyznanie pożyczki.

Co odróżnia Lendon.pl

 • Szybki przelew pożyczonych pieniędzy.
 • Krótki proces rejestracji.
 • Brak poręczycieli i dodatkowych dokumentów.
Nazwa firmy

KIM Finance Sp. z o.o.

AdresHoża 86/410
00-682 Warszawa
Telefon22 388 64 44
Adres e-mail[email protected]
Godziny pracyPoniedziałek-Piątek: 8:00 – 22:00
Sobota: 9:00 – 18:00
Niedziela: 9:00 – 18:00

Promocje

 • Pierwsza pożyczka do 1500 zł za darmo.
 • Bezpłatne konsultacje dla stałych Klientów.

Jak wziąć pożyczkę?

 • Zarejestruj się na stronie internetowej. W formularzu podaj wszystkie wymagane dane.
 • Dokonaj opłaty rejestracyjnej w wysokości 1 grosza.
 • Oczekuj na pieniądze.

PRZEDŁUŻENIE SPŁATY

Czy w lendon.pl można przedłużyć spłatę pożyczki?

Niestety, ale u tego pożyczkodawcy nie można dokonać przedłużenia terminu spłaty pożyczki. W przypadku problemów ze spłatą zobowiązania, można je refinansować. Dokonać tego można dowolną ilość razy na maksymalnie 10, 20, a nawet 30 dni. W związku z refinansowaniem pożyczki pobierana jest opłata, aby dowiedzieć się, jak będzie ona wysoka w wypadku Twojej pożyczki – skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta Lendon.pl.

Dodatkowe opłaty i kary

W momencie zaciągania drugiej i kolejnej pożyczki, do całkowitej kwoty doliczane są odsetki, które są dwukrotnością odsetek ustawowych. Ponadto, w przypadku nieterminowej spłaty, do całkowitej kwoty pożyczki doliczane są kolejne odsetki. Pożyczkobiorca ma również prawo do podjęcia działań prowadzących do odzyskania należności, w tym wynajęcia odpowiedniej firmy zajmującej się tego typu problemami. Wszystkimi kosztami windykacji obarczony jest pożyczkobiorca. 

WYMAGANIA

 • Wiek 21 – 70 lat.
 • Polskie obywatelstwo, wraz z adresem stałego zamieszkania.
 • Brak długów.
 • Rzetelne i bezbłędne wypełnienie formularza.
Show More

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *