Litecoin się pnie znacznie do góry! Wartość LTC wynosi już powyżej 230 USD!

Wartość Litecoina już wzrosła o ponad 5,5 procent i to w ciągu ostatniej dobry. Tym samym przekroczyła próg dwustu trzydziestu dolarów amerykańskich. Jakie nastroje konkretnie panują wśród samej krypto społeczności? Przekonajmy się.

Wykres idzie cały czas w górę

Dokładnie dwa dni temu pisaliśmy o tym, że LTC przekroczyło próg wynoszący 200 USD. Wtedy wartość Litecoina wynosiła dokładnie 216,96 USD. W ciągu ostatnich dwudziestu czterech godzin cena Litecoina przekroczyła już próg 230 USD. Przy tym ustanawiając nową i jednocześnie najwyższą wartość w roku 2021. W momencie publikacji tego artykuły cena LTC wynosi dokładnie 232,81 USD.

Możemy śmiało powiedzieć, że trzeci tydzień lutego dla owocnym czasem dla Litecoina. Litecoin wyróżnia się wzrostową tendencją zarówno w ciągu dobry ostatniej, jak i także ostatniego tygodnia. W ciągu ostatnich dwudziestu czterech godzin wartość LTC wzrosła o 5,51 procent, a w ciągu ostatniego tygodnia o 25,36 procent. W ciągu ostatnich dwudziestu czterech godzin cena Litecoina wahała się w przedziale pomiędzy 204,24 USD A 236,97 USD.

Nastroje wśród krypto społeczności

Nie sposób nie zauważyć, że wartość rosnąca Litecoina to powód do radości dla wszystkich osób, które posiadają tę kryptowalutę. Na Twitterze znaleźć można sporo wpisów, w których użytkownicy wyrażają zadowolenie swoje z wartości Litecoina. Jakby tego było mało, część z nich z dużą nadzieją patrzy w przyszłość. Do tego namawia użytkowników pozostałych Twittera do inwestycji w LTC. Wyniki ankiety bardzo krótkiej, która została zamieszczona na coinmarketcap.com pokazują nam, że aż dziewięćdziesiąt jeden procent tak zwanej krypto społeczności cechuje się stosunkiem pozytywnym do Litecoina.
Musimy przyznać, że jest to bardzo ciekawa sytuacja. Będziemy się jej przyglądać jak się rozwinie oraz czy jeszcze bardziej zaskoczy nas aktualny kurs Litecoina. Wierzymy, że tak, ponieważ rynek kryptowalut jest mocno nieprzewidywalny.
Show More

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *