Noobz from Poland szykuje debiut na NewConnect – Total Tank Simulator

Już 20 maja będzie miała miejsce premiera bardzo długo wyczekiwanej gry. Chodzi o grę Total Tank Simulator od firmy Noobz from Poland.

Total Tank Simulator przeszedł naprawdę bardzo długą drogę do wersji finalnej gry. Jak na razie jest to jedyny tytuł, który stworzony został przez firmę Noobz from Poland. Do tej pory spółka ta wydała pięć wersji demo produkcji. Gra cieszyła się od początku sporą popularnością. Pierwsze z nich opublikowane zostało na YouTubie. Już 200 tysięcy osób się zarejestrowało.

Jeszcze pod koniec ubiegłego roku, Noobz from Polan poinformowało nas o podpisaniu umowy z wydawcą globalnym, którym jej 505 Games. To właśnie one odpowiedzialny będzie za grę polską od wydawniczej strony. Obecnie tak zwana wishlista gry przekroczyła już 75 tysięcy użytkowników. Musimy jednocześnie zaznaczyć, że do premiery zostały jeszcze 2 tygodnie.

Nowy rodzaj gier w typie battle symulator

Total Tank Simulator to pierwsza gra z portfolio spółki Noobz from Poland, która ma ogromne szanse na spory sukces. Już teraz jej wihlista przekracza grubo 75 tysięcy osób. Premiera dopiero się odbędzie 20 maja bieżącego roku. 21 maja będzie miała premierę na japońskim rynku.

Produkcja ta przeniesie gracza do czasów drugiej wojny światowej. Według wydawcy międzynarodowego 505 Games jest polskim tytułem jednym z dokładnie trzech liderów tego właśnie typu gier. Najpopularniejsza jest szwedzka produkcja o nazwie Totally Accurate Battle Simulator. Gra miała premierę rok temu. Sprzedano już ponad dwa miliony egzemplarzy oraz była to jedna z najlepszych gier premierowych minionego roku.

Prace na symulatorem polskim już trwają od roku 2016. Spółka do tej pory wypuściła pięć wersji demo produkcji swojej. Została dzięki temu ta gra przetestowana wielokrotnie przez graczy oraz udało się znaleźć pewne czynniki, które na pewno będą wyróżniać tytuł polski.

Inspirowali się początkowo TABS, ale jednak poszli swoją drogą. Total Tank Simulator postawił zdecydowanie na taktyczny aspekt gry. To co ich wyróżnia to także content jaki otrzymają gracze już od pierwszego dnia. Jest to ponad 200 jednostek, sześć grywalnych frakcji, ponad 50 map, 6 różnych kampanii oraz trzy tryby gry. Jak widzimy zapowiada się znakomicie.

Debiut planowany na NewConnect

Spółka się przygotowuje także do debiutu na NewConect. Miał się odbyć początkowo na przełomie 2019 oraz 2020 roku. Jednak tak naprawdę został on przełożony.

Skupili się w tym momencie na premierze ich głównego tytułu. Dopiero tak naprawdę po premierze planują złożenie całego kompletu dokumentów na giełdę. Takie informacje przekazał nas prezes spółki.

Pod koniec roku 2019 spółka przeprowadziła emisję prywatną akcji. W jej ramach pozyskała 0,56 miliona złotych. Środki, które zostały pozyskane z nowej emisji przeznaczone zostaną na całkiem nowy projekt, którego na razie szczegółów jeszcze nie poznaliśmy. Czekamy z niecierpliwością.

Show More

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *