O MarketInvest.pl

O MarketInvest.pl

MarketInvest.pl to jeden z niewielu niezależnych portali finansowych. Na portalu znajdziemy wysokiej jakości publikacje finansowe. Każdego dnia przedstawiamy swoim czytelnikom liczne newsy z polskiego rynku finansowego, jak i także innych państw. Jest to także bardzo dobre miejsce dla inwestorów giełdowych zarówno tych bardziej zaawansowanych, jak i także tych, którzy stawiają dopiero w biznesie pierwsze kroki.

Dla inwestorów początkujących szczególnie polecane są poradniki różnego rodzaju. Zaś komentarze wprost z giełd przydadzą się inwestorom będących na każdym poziomie. Wielokrotnie inwestorzy popełniają błąd i sugerują się poradami zamieszczonymi na portalach zależnych. Jeszcze raz należy zaznaczyć, że MarketInvest.pl to portal finansowy w pełni niezależny.

Na chwilę obecną dokładnie 10 osób pracuje nad tym, aby każdego dnia raczyć swoich czytelników newsami ze świata. Przy współpracy z giełdami kryptowalut, domami maklerskimi oraz brokerami powstają treści wysokiej jakości, które niejednokrotnie mogą okazać się pomocne w rozpoczęciu inwestowania na rynku finansowym.

Nie chcemy osiąść na laurach, mamy jasno wyznaczone cele rozwojowe. Jednym z nich jest bycie rozpoznawalną marką. Mamy zamiar tego dokonać na przestrzeni dwóch, maksymalnie trzech lat. Uda nam się to dzięki ciągłemu rozwojowi oraz dzięki rzetelnym podejściu do szeroko pojętych finansów, którymi każdy pracownik się interesuje od wielu lat.