Ofin – opinie o chwilówce

Ofin.pl to nie tylko portal udzielający chwilowych pożyczek, ale również rzetelna firma i część polskiej grupy związanej z finansami. Warunki oferowanych pożyczek są na tyle korzystne, że z usług firmy zdecydowało się skorzystać tysiące Klientów.

Ofin.pl, jak i każdy członek grupy za cel stawia sobie wzrost świadomości finansowej obywateli naszego kraju, dlatego decydując się zaciągnąć pożyczkę nie musisz obawiać się o problemy, które mogły by wyniknąć w wyniku zadłużenia. Pierwsza pożyczka również jest bardzo atrakcyjna. Może ona wynosić maksymalnie 1500 zł i jest w pełni darmowa.

 • Pierwsza darmowa pożyczka: do 2000 zł
 • Maksymalna kwota pożyczki: 5000 zł

Ofin.pl – dogodne warunki, niskie koszty

W każdą kolejną pożyczkę wliczone są odpowiednie opłaty, na które składa się oprocentowanie i prowizja od udzielenia pożyczki. Fakt, że koszty te nie są wysokie jest dodatkowym atutem świadczącym o profesjonalizmie ofin.pl. Zaciąganie pożyczki odbywa się w kilku krótkich i prostych krokach. Pierwszym etapem jest wypełnienie wniosku o pożyczkę on-line. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ dokonać tego możesz w dowolnym miejscu. Wystarczy, że posiadasz dowód osobisty i telefon komórkowy. 

Po wypełnieniu wniosku otrzymasz w wiadomości sms numer PIN, przy pomocy którego będziesz mógł zalogować się na swoje konto użytkownika. Numer ten wykorzystaj jako hasło. Jeśli wszystko jest w porządku, otrzymasz pozytywną decyzję o przyznaniu pożyczki. Następnie musisz potwierdzić numer swojego rachunku i tożsamość. Dokonasz tego wykonując przelew na kwotę 1 grosz na odpowiedni numer rachunku bankowego. Teraz, jedyne co musisz zrobić to sprawdzić stan swojego konta i mądrze wykorzystać pożyczkę.

Ofin.pl – co ich wyróżnia?

 • Brak dodatkowych dokumentów i ukrytych kruczków.
 • Szybki przelew pożyczki.
 • Niskie koszty/
 • Pożyczka do 1500 zł za darmo.

Promocje ofin.pl

 • Pierwsza pożyczka do 1500 zł za darmo.
 • Dla stałych Klientów pożyczki w wysokości 2000 zł.

Jak wziąć pożyczkę w ofin.pl?

 1. Wypełnij odpowiedni wniosek poprzez stronę internetową. Zaloguj się przy pomocy numeru telefonu komórkowego i numeru PIN.
 2. Wykonaj przelew potwierdzający tożsamość.
 3. Oczekuj pieniędzy.

Godziny pracy ofin.pl

Nazwa firmy

Money Beat Sp. z o.o.

Adresul. Tamka 16/37
00-349 Warszawa
Telefon882 002 034
Adres e-mail[email protected]
Godziny pracyPoniedziałek-Piątek: 08:00 – 20:00
Sobota: 08:00- 16:00
Niedziela: nieczynne

PRZEDŁUŻENIE SPŁATY

Przedłużenie spłaty pożyczki w ofin.pl nie jest możliwe. Można dokonać natomiast zmiany harmonogramu pożyczkowego. Aby tego dokonać należy zalogować się na swoje konto użytkownika, lub skontaktować się bezpośrednio z Biurem Obsługi Klienta Ofin.pl.

Dodatkowe opłaty i kary

Jeżeli dokonałeś spłaty pierwszej pożyczki, każda kolejna będzie już dodatkowo płatna. Na kwotę dodatkowo doliczaną do podstawowej kwoty pożyczki składa się prowizja za udzielenie pożyczki, a także odsetki. Sumę tą należy spłacić w wyznaczonym terminie. Jeżeli tego nie dokonamy, do powstałej kwoty Pożyczkodawca doliczy odsetki karne, które są dwukrotnością stopy referencyjnej i 5,5 punktów procentowych. Warto pamiętać, że odsetki karne ulegają zmianom wraz ze zmianą stopy referencyjnej wyznaczanej przez NBP. W momencie nie spłacenia pożyczki rozpocznie się postępowanie mające na celu odzyskanie należności. Kosztami etapów tegoż postępowania obarczony jest Pożyczkobiorca. 

WYMAGANIA

 • 21-75 lat
 • Identyfikowanie się dowodem osobistym.
 • Posiadanie telefonu komórkowego.
 • Brak długów.
 • Pozytywne rozpatrzenie wniosku.
Show More

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *