Pandamoney – opinie o chwilówce

Pandamoney.pl to portal oferujący jasne i przejrzyste chwilowe pożyczki. Firma ta od wielu lat świadczy tego typu usługi, dlatego wszystkie warunki współpracy zostały opisane w taki sposób, aby wszystko było zrozumiałe. Warto zwrócić uwagę na fakt, że firma nie stosuje progów pożyczkowych, dlatego już od pierwszej pożyczki możesz mieć do dyspozycji maksymalną kwotę. 

Pandamoney.pl – pełna świadomość pożyczki

Pandamoney.pl jak każda firma w tej branży, pobiera stosowne opłaty związane z udzielaniem pożyczek. Doliczane są one do podstawowej kwoty pożyczki, a wyliczenia ich wysokości odbywają się po dokładnej analizie kwoty i okresu pożyczki. Bez względu na wysokość dodatkowych opłat, zostaniesz o nich stosownie poinformowany. Nie zostanie nic przed Tobą zatajone.

Pandamoney.pl – zero komplikacji, dobry kontakt i zaufanie

W Pandamoney.pl najważniejsza jest świadomość, dlatego firma stawia na kontakt z Klientem. Decydując się na pożyczkę w tej firmie stajesz się w pełni świadomym Klientem, który na pewno nie przeoczy terminu spłaty, czy będzie obarczony komplikacjami.

Samo zaciąganie pożyczki również jest intuicyjne i szybkie. Dokonujesz tego poprzez stronę internetową, a wszelkie formalności zamykają się w kilku, prostych krokach. Pierwszym z nich jest wybór kwoty pożyczki. Następnie należy wybrać okres spłaty i wypełnić wniosek swoimi danymi. Połączenie z portalem społecznościowym zwiększy wiarygodność. Po wysłaniu wniosku otrzymasz decyzję. Jeśli będzie pozytywna, czas na potwierdzenie konta bankowego. Jeżeli wszystko przebiegło pomyślnie, na Twoim koncie pojawiła się gotówka. 

Co odróżnia Pandamoney.pl ?

 • Brak limitów pożyczkowych.
 • Niskie koszty.
 • Dobry kontakt z Pożyczkobiorcą.
 • Brak poręczycieli.

Zaciąganie pożyczki w Pandamoney.pl

 • Wybierz kwotę i czas spłaty pożyczki.
 • Wypełnij wniosek o przyznanie pożyczki swoimi danymi osobowymi.
 • Potwierdź konto bankowe przy użyciu aplikacji.
 • Ciesz się pożyczką!

Godziny pracy Pandamoney.pl

Nazwa firmy

Kreditech Polska Sp. z o.o.

Adresul. Prosta 32
00-838 Warszawa
Telefon71 88 11 070
Adres e-mail[email protected]
Godziny pracyPoniedziałek-Piątek: 09:00 – 18:00
Weekend: nieczynne

PRZEDŁUŻENIE SPŁATY

Przedłużenia spłaty pożyczki można dokonać wpłacając odpowiednią sumę pieniężną na podany rachunek bankowy. Ważne jest, aby opłata ta została wpłacona przed upływem terminu spłaty. Aby dokonać przedłużenia o 7 dni należy wpłacić 12 % całkowitej kwoty, przelew 16 % całkowitej kwoty przedłuża spłatę o 15 dni, a wpłacenie 32 % kwoty pożyczki to przedłużenie spłaty o 30 dni. Ponadto przedłużając spłatę pożyczki dokonujesz jej częściowej spłaty, co zmniejsza wysokość zobowiązania. Wszelkie informacje znajdziesz w profilu użytkownika. 

Opłaty i kary

W przypadku przekroczenia terminu spłaty danej pożyczki, do całkowitej kwoty zadłużenia dodane zostaną odsetki, które wynoszą dwókrotność odsetek ustawowych. Po przekroczeniu terminu, Pożyczkobiorca otrzyma również stosowne przypomnienie o spłacie. W momencie jego zignorowania i nie uregulowania należności, Pożyczkodawca ma prawo rozpocząć postępowanie windykacyjne. 

WYMAGANIA

 • Ukończone 18 lat.
 • Posiadanie dowodu osobistego.

Zasady przedłużania terminu spłaty pożyczki.

 • Przed upłynięciem terminu spłaty pożyczki, dokonaj wpłaty odpowiedniej sumy na podany rachunek bankowy.
 • Dokonując przedłużenia spłaty, jednocześnie spłacasz część zobowiązania. 
Show More

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *