Platforma do eventów online sposób na organizację wieloosobowych wydarzeń

Spotkanie autorskie z ulubionymi pisarzami, konferencje na szczeblu biznesowym, konsultacje specjalistów… To są sytuacje, gdy interakcja twarzą w twarz ma olbrzymią wartość. Siła takiego doświadczenia nigdy nie zniknie. Są jednak chwile, kiedy spotkanie bezpośrednie jest niemożliwe. A może chcesz po prostu zwiększyć zasięg przekazu i dotrzeć do dziesiątek, a nawet setek osób jednocześnie? Co robić wtedy? Platforma do eventów online — oto rozwiązanie!

Eventy online: fenomen naszych czasów

Wirtualne wydarzenia na dużą skalę stały się rozwiązaniem w dobie pandemii COVID-19. Dzięki organizacji wydarzeń online udało się uniknąć restrykcji epidemiologicznych i tym samym ocalić wiele przedsięwzięć. To fakt.

Dobrym przykładem są wirtualne targi książek, których w naszym kraju odbyło się już kilkanaście, a zaangażowanie uczestników przekroczyło wszelkie oczekiwania. Platforma do Eventów online pozwoliła również w organizacji spotkań z zagranicznymi autorami, którzy w innym wypadku nie zagościliby w Polsce ze względu na koszty i logistykę.

Śmiało można powiedzieć, że event online to nie tylko świetne rozwiązanie na trudny czas, lecz po prostu kolejny krok w ewolucji społeczeństwa.

Event online jako konkretne źródło przychodów

Wszystko na to wskazuje, że popularność wirtualnych wydarzeń z każdym rokiem będzie coraz wyższa. To oznacza, że będzie można na tym więcej zarobić. Dobra platforma eventowa pomoże ci w organizacji przychodów poprzez bilety, książki, czy inne materiały związane z serią webinarów, konferencji, szkolenia…

Uczestnicy na całym świecie mogą brać udział w sprzedaży z pomocą aplikacji na urządzeniach mobilnych. Platforma do Eventów online posiada niezbędne funkcje, aby wykorzystać istniejące rozwiązania płatności internetowej jak na przykład PayPal czy PayU. Otrzymasz również możliwość tworzenia integracji z własnym systemem płatności online. Brzmi nieźle, co?

Uczestnicy eventu online: jak ich bardziej zaangażować?

Nowoczesne spotkania na żywo, webinary czy prezentacje produktów online nie są już tylko i wyłącznie komunikatem w jedną stronę. Wielu prelegentów zechce odpowiedzieć na pytania widzów. Podstawą działania takiej interakcji w czasie rzeczywistym będzie oczywiście dobra platforma eventowa. Pozwoli ona również nagradzać odbiorców i tworzyć linki social media, dzięki czemu zaangażowanie będzie tylko mocniejsze.

O czym trzeba pamiętać podczas organizacji wydarzenia online?

Ludzie uczestniczący w evencie online muszą czuć komfort obecności na danej platformie. W związku z tym każde wydarzenie tego rodzaju musi być bezpieczne. Platforma do Eventów online będzie gwarantować organizację spotkania zabezpieczonego przed złodziejami danych osobowych i dostępu do systemów płatności.

Show More

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *