Pożyczki bez dzwonienia do zakładu pracy

Potrzebujesz gotówki, więc zdecydowałeś się na wzięcie pożyczki w jednej z licznych firm pożyczkowych obecnych na rynku. Wszystko układa się pomyślnie do momentu, w którym pożyczkodawca prosi Cię o podanie telefonu do pracodawcy. Nie chcesz, aby w Twojej firmie ktokolwiek wiedział o Twoich problemach finansowych, więc sceptycznie podchodzisz do tego punktu wniosku o pożyczkę.

Czy pożyczkodawca dzwoni do zakładu pracy?

Pożyczkodawca może, ale nie musi dzwonić do zakładu pracy w celu weryfikacji Twojego oświadczenia o zatrudnieniu. Jednak aby uniknąć niepotrzebnych kłamstw, a co za tym idzie – w ostateczności odmowy udzielenia pożyczki – lepiej podać prawdziwe dane we wniosku. Jeśli martwisz się tym, że w pracy ktoś dowie się o tym, że chcesz wziąć pożyczkę, to zawsze możesz powiedzieć, że bierzesz ją np. na prezent niespodziankę dla żony i nie chcesz, aby zauważyła ‘ubytek’ w Waszym wspólnym koncie.

Sprawdź firmy pożyczkowe, które nie dzwonią do zakładu pracy:

Pożyczki bez dzwonienia do zakładu pracy

Wpisane poprawnych danych pracodawcy, które umożliwią ewentualną weryfikację, leży tylko w Twoim interesie. Stajesz się dzięki temu wiarygodny dla pożyczkobiorcy i z dużym prawdopodobieństwem otrzymasz pożyczkę, której mógłbyś nie dostać, zostawiając we wniosku puste pola czy wpisując nieprawdziwe dane.

Show More

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *