Pozyczkomat.pl – opinie o chwilówce

Pozyczkomat.pl jest dużym przedsiębiorstwem, bardzo rozpoznawalnym w Polsce i w całej Europie. Firma ta udziela chwilowych pożyczek na korzystnych warunkach.  Pierwsza pożyczka może być maksymalnie na kwotę 1500 zł. Czas spłaty wynosi już jednak 35 dni, co w przypadku chwilowych pożyczek jest bardzo atrakcyjnym okresem. Warto zaznaczyć, że pozyczkomat.pl należy do grupy Friendly Finance Poland.

Pozyczkomat.pl – pierwsza pożyczka na długo i za darmo!

Pierwszą pożyczkę w wysokości 1500 zł możesz zaciągnąć nawet na 35 dni. Okres ten jest bardzo atrakcyjny, dlatego firmie zaufało wiele osób. Ponadto firma nie pobiera żadnych opłat i prowizji, kwota do spłaty jest taka, jak kwota pożyczki. Sam proces zaciągania pożyczki jest bardzo szybki i odbywa się poprzez stronę internetową. Wystarczy jedynie wybrać kwotę i czas spłaty, następnie wypełnić formularz swoimi danymi osobowymi i oczekiwać na wiadomość e-mail z potwierdzeniem rejestracji.

Po spłaceniu pierwszej pożyczki możesz ze spokojem zaciągać następne maksymalnie na kwotę 4000 zł. Koszty tych pożyczek jednak rosną. Przy kwocie pożyczki 1900 zł zaciąganej na 35 dni koszty dodatkowe wynoszą 529,51 zł, maksymalne koszty pożyczki nieznacznie przekraczają 1000 zł dla kwoty 4000 zł na 35 dni. 

Pozyczkomat.pl – firma z doświadczeniem i zasadami

Pozyczkomat.pl należy do grupy finansowej znanej w całej Europie. Dzięki temu mamy pewność, że firma solidnie świadczy swoje usługi i w razie potrzeby doradzi przy wyborze korzystniejszego rozwiązania. Proces zaciągania pożyczki jest bardzo wygodny i nie przyspaża dodatkowych problemów. Obsługa firmy jest do dyspozycji Klientów 24 godziny na dobę, dlatego pomoc zostanie Ci udzielona w każdym momencie. Wygoda i całodobowa obsługa sprawiają, że pożyczanie w pozyczkomat.pl pozbawione jest ukrytych przekazów i kruczków. Jest bezpieczne! 

Ważne informacje

 • Po zatwierdzeniu wniosku pieniądze przelewane są automatycznie.
 • Obsługa i udzielanie pożyczek odbywa się 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
 • Brak poręczycieli.
 • Prosty proces rejestracji i składania wniosku.
 • Minimalna kwota pożyczki – 200 zł, maksymalna 4000 zł.
 • Maksymalny okres spłaty to 35 dni.

Warte uwagi

 • Pierwsza pożyczka do 1500 zł na 35 dni całkowicie darmowa.
 • Kolejne pożyczki nawet do 4000 zł.

Zaciąganie pożyczki na pozyczkomat.pl

 • Wypełnij wniosek swoimi danymi osobowymi.
 • Oczekuj na potwierdzenie udzielenia pożyczki drogą elektroniczną.
 • Po otrzymaniu potwierdzenia oczekuj na pieniądze. 
Nazwa firmy

Friendly Finance Polska Sp. z o.o.

Adresul. Złota 7/18
00-019 Warszawa
Telefon22 112 0 112
Adres e-mail[email protected]
Godziny pracyPoniedziałek-Piątek: 7:00 – 21:00
Sobota: 9:00 – 18:00
Niedziela: 11:00 – 15:00
Show More

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *