Produkuj GIN razem z Six Seasons dzięki tokenizacji Mosaico

W ostatnich latach byliśmy świadkami prawdziwej rewolucji na rynku piw rzemieślniczych. Polscy konsumenci wraz ze wzrostem siły nabywczej przeciętnego obywatela zaczęli się interesować coraz bardziej wyszukanymi smakami. Wśród nowych rynkowych trendów coraz popularniejsza staje się inwestycja w wysokiej jakości alkohole. Po tokenizacji whisky przyszedł czas na tokenizację ginu. Nowy emitent Six Seasons razem z mosaico tokenizuje alembiki ginu!

Dlaczego inwestycja w gin?

Przyglądając się raportowi Nielsen IQ poświęconemu kondycji polskiego rynku alkoholi, możemy dojść do bardzo ciekawych wniosków. Mimo że spożycie napojów wyskokowych w 2020 roku spadło, to sprzedaż ginu wzrosła o 26%. Jeśli do tych danych dodamy rosnący patriotyzm gospodarczy Polaków, to otrzymujemy przepis na sukces tokenizacji Six Seasons Distillery.

Tokenizacja Six Seasons – jak to działa?

Inwestując w tokeny Six Seasons Distillery Warszawa (o skrócie 6SD1), inwestor kontraktuje moc produkcyjną alembika, dzierżawiąc jego część, a tym samym prawo do wyprodukowanego w jego imieniu alkoholu. Jeden token 6SD1 produkuje codziennie 1,91 ml ginu w postaci tokenów pochodnych o nazwie Gin. Kupując jeden token 6SD1, produkowane jest rocznie butelkę ginu o pojemności 700 ml. Wyprodukowaną butelkę rzemieślniczego alkoholu lub inaczej wierzytelność wobec spółki odzwierciedla odpowiednia ilość tokenów pochodnych Gin.

Tokeny pochodne gin mogą zostać wymienione na butelkę 0,7 l rzemieślniczego ginu w restauracji Six Seasons w Warszawie, wysłane na adres nabywcy tokenów lub odsprzedane spółce z 19% roczną stopą zwrotu.

Czym jest Six Seasons?

Six Seasons to społeczność skupiona wokół World Orchestra, restauracja i klub muzyczny na warszawskim Wilanowie, a także wspaniały, wielofunkcyjny lokal umiejscowiony w sercu korporacyjnej Warszawy – przy skrzyżowaniu ulic Suwak i Domaniewskiej. To tam produkowany będzie gin. Odwiedzający to miejsce będą mogli wziąć udział w wydarzeniach kulturalnych, degustacji, a nawet stworzyć swoją autorską, limitowaną serię alkoholu.

Szczegółowe informacje na temat projektu oraz aktualny stan emisji jest widoczny na stronie https://mosaico.ai/sixseasonsdistillery

Show More

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *