Rahim Blak chce z Copernic stworzyć projekt społeczny

Czy tylko społeczny ruch może pomóc Polsce zamienić czarną energię w zieloną, aby ratować planetę. Technologia blockchain pomaga w demokratyzacji własności i inwestowaniu w energię odnawialną. Rahim Blak zrekrutował w tym już 23 osoby, które zostały przedstawicielami farm Copernic.

Tak szybką rekrutację dużego profesjonalnego zespołu zawdzięcza współpracy z Obligain, którą prowadzi Cezary Chybowski.

„Copernic to projekt społeczny, chcemy mieć tysiące przedstawicieli i miliony inwestorów, bo tylko tak dokonamy w Polsce WIELKIEJ TRANSFORMACJI ENERGETYCZNEJ. Polskę na to teraz nie stać, żaden inwestor nie ma środków, żeby tego dokonać, bo Polska potrzebuje 40 tysięcy farm, ale jeżeli stworzymy pewnego rodzaju WIELKĄ ORKIESTRĘ RATOWANIA PLANETY, to ZWYCIĘŻYMY!”

Na Linkedinie porównano już Blaka do Owsiaka energii odnawialnej ratującej planetę! ale Blak mówi „my nie będziemy z tego robić fundacji! My nie będziemy się nikomu tłumaczyć, że dużo przy tym zarabiamy, bo zarabiać trzeba! Zarobki wykazują, że nasza praca zużywa mniej energii, niż jej wytwarza. Zarabianie jest dobre, zarabianie jest misją, bo z podatków powstaną żłobki, szpitale. Zanim uratujemy planetę musimy teraz ratować naszą gospodarkę!”

Głownym celem jest zamieniać kryzys w kryZYSK! bo tylko tak przetrwamy, a nawet poprawimy jakość życia dla wszystkich.

Farmy fotowoltaiczne są efektywne, opłacalne i dobre dla środowiska, dlatego dołączcie, zainwestujcie, uciekajcie teraz przed zbliżającą się inflacją, ratując przy tym planetę!

Nasi przedstawiciele łączą 2 cele! Będą ratować planetę i jednocześnie zarabiać pieniądze. Połączenie tych dwóch celów jest kluczowe! Będą wyrywać każdą złotówkę, aby zastąpić czarną energię z węgla zieloną energią słoneczną. Misja motywuje ich bardziej niż pieniądze, ale połączenie misji z pieniędzmi jest też fajne.
Ostatecznie Copernic planuje zbudujenie 100 farm słonecznych w Polsce.

Link do strony Obligain
https://www.obligain.com/

 

(fot. Dominika Grzelka oraz Obligain)

Show More

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *