Spółka Cannabis Vera zapowiada swoją kampanię crowdfundingową

W najbliższym czasie rozpocznie się zbiórka crowdfundingowa jednej ze spółek działających na rynku konopnym. Na razie na stronie platformy FindFunds.pl możemy zobaczyć zapowiedź tego wydarzenia organizowanego przez spółkę Cannabis Vera.

Firma ta jest drugą w naszym kraju po kombinacie konopnym spółką, która właśnie w taki sposób postanowiła pozyskać kapitał od inwestorów. Oznacza to, że branża konopna ma się w Polsce całkiem dobrze i w dalszym ciągu prężnie się rozwija.

Polska branża konopna ciągle się rozwija

Nie jest tajemnicą, że rynek konopny na świecie w dalszym ciągu ulega rozwojowi a ostatnie lata to wręcz złoty czas dla wszystkich zajmujących się tą branżą. Dodatkowo prognozuje się, że ten trend wzrostowy utrzyma się nie tylko w najbliższym czasie ale i przez kolejne kilka lat. Nic więc dziwnego, że coraz więcej polskich firm i spółek stara się wejść w ten biznes i zacząć zarabiać na produkcji konopi. Nie wszyscy jednak posiadają odpowiedni kapitał, dlatego decydują się na akcje typu crowdfundingu.

Cannabis Vera chce podbić rynek konopi

Spółka Cannabis Vera prowadzona jest przez dwóch młodych ale doświadczonych przedsiębiorców tej branży: Brendona Zegarlickiego i Damiana Badowskiego. Mężczyźni mimo młodego wieku mają już za sobą utworzenie kilku innych marek działających w ramach branży konopnej i sporą wiedzę na temat działania tego rynku.

Zbiórka zaplanowana przez spółkę ma rozpocząć się z początkiem lutego. Docelowo Cannabis Vera chce uzyskać 2 000 000zł. Za kwotę tą zainteresowani inwestorzy będą mogli liczyć na 18,6% wśród udziałów spółki.

Planowo pozyskane w tej sposób środki spółka chce przeznaczyć na rozwój uprawy w specjalnie przygotowanych do tego celu halach wyposażonych w sztuczne światło oraz budowę jeszcze nowocześniejszej hali w przyszłości. Pozwoli to spółce rozwinąć się na coraz większej liczbie segmentów tego rynku ( suplementy diety, rynek rekreacyjny a potem rynek farmaceutyczny).

Źródło: https://fakty.bitcannabis.pl

Show More

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *