T-Bull zanotował w marcu 10 milionów pobrań swoich gier

Spółka T-Bull podała, że w marcu zanotowała aż 10 milionów pobrań wśród wszystkich swoich gier. Łączna liczba pobrań produktów autorstwa spółki wyniosła, zatem już ponad 475 milionów. Marzec był dla przedsiębiorstwa wyjątkowo owocnym miesiącem, ponieważ odznaczył się, aż 40 procentowym wzrostem liczby pobranych gier stosunku do lutego.

Damian Fijałkowski będący członkiem zarządu spółki T-Bull wypowiada się o całej sytuacji z nieukrywaną radością. W udzielonym wywiadzie powiedział:

„Cieszymy się, że kończymy pierwszy kwartał mocnym wynikiem, 10 milionów na przestrzeni całego port folio, nie tylko flagowych gier, jak „Top Speed” lub „Top Speed 2” pokazuje, że utrzymujemy stabilny poziom jakości wszystkich produkowanych przez nas tytułów.”

Jeden z flagowych tytułów autorstwa T-Bull „Top Speed 2” przekroczył w ostatnim czasie kolejny milion pobrań. Aplikacja ta zainstalowana została na telefonach użytkowników na całym świecie już ponad 3 miliony razy. W marcu bieżącego roku największą liczbę pobrań gry zanotowano w Indiach, Iraku oraz Iranie. Na wysokim poziomie znajduje się także kwota, jaką użytkownicy tej gry przeznaczyli na zakup dodatkowych ulepszeń swoich wirtualnych aut. W marcu bieżącego roku wyniosła ona ponad 7 USD.

Również pierwsza część gry, czyli „Top Speed” nie zanotowała, jak dotąd żadnych spadków a marzec może zaliczyć do pozytywnych miesięcy. W tym okresie aplikacja została pobrana i zainstalowana na urządzeniach mobilnych ponad 600 tysięcy razy. Największą liczbę pobrań dla tego tytułu zanotowano na terenie Indii oraz Indonezji i Stanów Zjednoczonych. „Top Speed” utrzymał również stabilną średnią kwotę wydawana przez użytkowników na dodatkowe ulepszenia aut. Kwota ta wyniosła  ponad 5,7 USD, a za 70% uzyskanej sumy odpowiadają gracze ze Stanów Zjednoczonych.

Spółka T-Bull akcje

Kolejnym tytułem będącym własnością spółki, który zanotował wzrost zainteresowania o ponad 51 % jest gra „Moto Rider GO”. W marcu gra ta osiągnęła ponad 3 miliony pobrań. Ponad połowa z nich to działania graczy z Indii, Brazylii i Egiptu.

Również „Tank Battle Heros” zanotował duży wzrost pobrań w stosunku do miesiąca poprzedniego. Liczba ta zwiększyła się trzykrotnie, a gra była pobierana głównie w Stanach Zjednoczonych, Rosji oraz w Indiach.

Na koniec kwietnia datowana jest również premiera nowej gry z gatunku akcji autorstwa spółki T-Bull o nazwie „Robot’s Battle Arena”. Fabuła oparta jest głównie na trybie multiplayer. Gracz, który zdecyduje się na pobranie tytułu będzie miał możliwość wcielenia się w rolę robota. Jego zadaniem będzie pokonanie w kolejnych rundach innych graczy – przeciwników podczas różnego rodzaju potyczek.

T-Bull to nazwa polskiego przedsiębiorstwa specjalizującego się w produkcji oraz dystrybucji gier na urządzenia mobilne. Ich głównym obiektem zainteresowań jest tworzenie gier umożliwiających płatności w modelu Free-to-Play (F2P). W sierpniu 2018 roku T-Bull zadebiutował na głównym rynku Giełdy Papierów Wartościowych GPW.

Show More

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *