Tanie bilety lotnicze z Wizz Air MasterCard od Raiffeisen Polbanku

Odkąd w naszym kraju pojawili się tani przewoźnicy, podróżowanie po Europie naprawdę może być tanie. Ale to nie koniec sposobów obniżania kosztów połączeń lotniczych, bo z wydawanym przez Austriaków plastikiem można oszczędzić od 2 do 4 proc. na biletach węgierskich linii Wizz Air.

Wizz Air MasterCard od Raiffeisen Polbanku – Długa lista korzyści

Zaletą kart kredytowych jest nie tylko możliwość uzyskania darmowego kredytu. Niektóre banki dorzucają jeszcze różne bonusy.

Tak jest z Raiffeisen Polbankiem, w ofercie którego znajduje się karta kredytowa Wizz Air MasterCard. Płacąc nią za zakupy, gromadzi się punkty, które można wymienić na zniżki na bilety lotnicze i inne usługi węgierskiego przewoźnika Wizz Air (to drugi w naszym kraju największy tego typu operator).

Za każde 5 zł wydane tym plastikiem w sposób bezgotówkowy, otrzymujemy 1 pkt. Za transakcje na stronie wizzair.com naliczane są 2 pkt. Przekłada się to na zniżki w wysokości od 2 do 4 proc. Punkty są ważne przez rok od ich przyznania. By móc wymienić je na rabat, trzeba uzbierać ich minimum 100, czyli wydać 500 zł.

Tańsze bilety lotnicze to niejedyne korzyści, jakie otrzymuje posiadacz karty Wizz Air MasterCard Raiffeisen Polbanku. Zyskuje on również darmowe członkostwo w programie lojalnościowym węgierskiej firmy (Wizz Discount Club), za które normalnie trzeba zapłacić 139 zł rocznie!

Ponadto za pierwszą operację bezgotówkową wykonaną kartą w ciągu sześciu miesięcy od jej przyznania bank nalicza klientowi 500 pkt! Kwota transakcji jest dowolna. W tym miejscu warto wspomnieć, że standardowo wypracowanie takiego salda punktowego wymaga wydania 1,25-2,5 tys. zł.

Kolejną zaletą posiadania kredytówki Wizz Air MasterCard są sięgające 55 proc. zniżki u partnerów banku. Zaliczają się do nich m.in. Telepizza, Witchen, sieć kwiaciarni Euroflorist.

Karta występuje również jako debetówka (Wizz Air Debit MasterCard). Jej posiadacze są zwalniani z opłaty członkowskiej w programie lojalnościowym, ale nie korzystają ze zniżek – transakcje realizowane tymi kartami nie są bowiem nagradzane punktami.

Show More

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *