Wielka inwestycja Columbus Energy 10 mlin euro w Saule Technologis

Firma Columbus Energy niedawno podpisała bardzo znaczącą umową, na mocy której przekazuje 10 mlin euro w Saule Technologis, dzięki czemu zostanie największym udziałowcem spółki i dystrybutorem jej produktów.

Inwestycja w Saule Technologies

Firma Columbus Energy podjęła bardzo ważną i wiążącą decyzję, stając się inwestorem Saul Technoligies. Decyzję ogłosił prezes spółki Dawid Zieliński podczas konferencji prasowej będącej częścią Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach.

Podpisana umowa umożliwiła także spółce Columbus prawo do pierwszeństwa zakupu wszelkich produktów, które opierają się na działaniu ogniw perowskitowych. Dzięki temu firma, będzie wiodącym dystrybutorem tych rozwiązań.

 Dawid Zieliński podkreśla, że na rynku Polskim nie ma innej firmy, która inwestuje w innowacyjne rozwiązania i tak dynamicznie się rozwija.

Czym jest firma Saule Technologies

Firma Saule Technologies to spółka, która rozwija technologie związane z drukowanymi, perowskitowymi ogniwami słonecznymi najnowszej generacji. Powstała ona w 2014 roku. Obecnie zespół Saul Technolgies składa się z kilkudziesięciu inżynierów oraz pracowników administracyjnych pochodzących z różnych krajów.

Warto zaznaczyć, że w ostatnich miesiącach firma podejmowała bardzo intensywną współpracę z Koreą, Malazją, Singapurem, Japonią oraz Wielką Brytanią, aby skonstruować pierwszą zajmującą się produkcją drukowanych ogniw perowskitowych.

Informacje o spółce Columbus Enrgy

Spółka Columbus Energy to niekwestionowany lider na rynku instalacji fotowoltaicznych. Z powodzeniem można podkreślić, że spółka jest najbardziej popularna w Polsce. Jej największe atuty to kompleksowa obsługa, indywidualne podejście do klientów i najwyższa jakoś proponowanych produktów.

Chcąc skorzystać z usług oferowanych przez firmę, warto w pierwszej kolejności zajrzeć na stronę internetową i umówić się na spotkanie z konsultantem. Pracownik przyjedzie do domu klienta, po zapoznaniu się z sytuacją gospodarstwa domowego, obliczy ile paneli będzie potrzebnych i o jakiej mocy i przedstawi możliwe oferty kupna i oferty kredytowe. Po popisaniu umowy, firma w określonym czasie jest zobowiązana do dostarczenia do klienta określonej liczby paneli fotowoltaicznych. Po stronie Columbus Energy leży także obowiązek montażu ogniw.

Firma zatrudnia ponad 300 ekip instalatorów. Do tej pory zrealizowała ponad 20 000 instalacji na terenie całej Polski. Instalacje fotowoltaiczne stają się coraz bardziej popularne. Wiele osób chce skorzystać z odnawialnych źródeł energii i mieć swoją własną elektrownie, dlatego tak duże zainteresowanie usługami nie powinno nikogo dziwić. Teraz kiedy firma zrobiła tak znaczący krok i podjęła współpracę z Saule Technologies, stając się jednym z poważniejszych udziałowców, z pewnością jej popularność dodatkowo wzrośnie. Columbus Energy rozwija się z bardzo szybkim tempie i pozostawia konkurencje daleko daleko w tyle, wprowadzając wciąż coraz to nowe rozwiązania z myślą o sowich klientach.

Show More

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *