WIG20 uzyskał w poniedziałek 2,65 procent jaki będzie koniec tygodnia?

Allegro z obrotem największym podczas sesji – 213 milionów złotych. Debiutant niedawny zakończył sesję poniedziałkową 4,62 procent ponad kreską. Jedna ze spółek z parkietu Giełdy Papierów Wartościowych osiągnęła podczas sesji poniedziałkowej najwyższego kursu w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. 4 spółki odnotowały z kolei poziom najniższy w  tymże okresie. Samym liderem wzrostów na zamknięciu okazała się spółka Nanogroup, a same akcji spółki już drożały o ponad trzydzieści osiem procent.

  • Jedna spółka podczas sesji poniedziałkowe osiągnęła najwyższy kurs w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy,
  • 4 spółki natomiast odnotowały poziom najniższy w tymże okresie,
  • Obroty największe na Giełdzie Papierów Wartościowych zanotowały walory Allegro na poziomie 213 milionów złotych.

Nagranie z zamknięcia notowań poniedziałkowych, obejrzeć można poniżej. Cykl nagrań pod tytułem „Zamknięcie sesji na GPW” odbywa się w zasadzie codziennie, od godziny dokładnie 16.45 oraz można oglądać go na żywo na głównej stronie Comparic.

Program ten prowadzi redaktor – Podlacki Marcin. Z kolei głównym partnerem audycji jest Giełda Papierów Wartościowych mających siedzibę w Warszawie.

Bardzo mocne wzrosty na indeksach głównych GPW

Sesja poniedziałkowa na GPW zakończyła się na bardzo dużym plusie. WIG20 znacznie zyskał na zamknięciu. Bowiem chodzi o wartość 2,65 procent. Z kolei WIG sesję zakończył na poziomie 2,45 procent na plusie. Jedna spółka w trakcie lib też na zakończeniu notowań odnotowała najwyższy pułap z ostatnich dwunastu miesięcy. Same walory Asbis również zyskały na zamknięciu sesji – dokładnie 9,35%

Cztery spółki w poniedziałek odnotowały w poniedziałek możliwie najniższy poziom w ostatnim roku. W gronie ich znalazły się: Patentus, COMP, Eurohold oraz ASMGroup.

Allegro jest liderem w zestawieniu obrotów dziennych

Sesja poniedziałkowa na Giełdzie Papierów Wartościowych charakteryzowała się zmiennością słabą oraz obrotami umiarkowanymi. One przekroczyły 1,148 miliarda złotych. Popularne najbardziej były same walory Allegro, które to poniedziałkową sesją zakończyły 2,18 procent na plusie. Obrót na samych akcjach spółki wyniósł już ponad 213 milionów złotych i był tak naprawdę znacznie wyższy od CD Projekt, który zajmuje drugie miejsce w rankingu. CD Projekt osiągnął obroty na poziomie równym 156 milionów złotych. W gronie dziesięciu najbardziej aktywnych, znalazło się także pewne miejsce dla takiej firmy jak Mercator Medical.

Jak widzimy na powyższym sporo się dzieje. Wszystko wskazuje na to, że można spodziewać się więcej niespodzianek, które naprawdę są zaskakujące. Powyższe notowania także zaskakują. Szczególnie jeśli chodzi o bardzo mocne wzrosty na głównych indeksach.

Warto ze wszystkimi newsami być na bieżąco i mieć pewne swoje przemyślenia oraz analizować różnego rodzaju dane. Pamiętajmy, aby informacje czerpać ze sprawdzonych źródeł, aby nie doprowadzać do poszerzania się plotek.

Show More

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *